Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Black Friday

5 років тому

Шалені знижки -20 % на усі товари

Домівка  /  Без категорії  /  Black Friday

Увага !!! Увага !!! Увага !!! Шалені знижки на чарівні букети неймовірної краси та стилю.  Купити квіти можна швидко та без проблем, адже працює доставка квітів за бажаною адресою. Послуга «доставка квітів Львів» здійснюється абсолютно безкоштовно. Тому не зволікайте із вибором  та придбайте чарівний букет, адже тільки сьогодні і тільки у нас найвищі ціни із максимальною знижкою до 20 %.

«Black Friday» доволі  веселе свято, яке започатковане у США із 1966 року. Це день шалених знижок, який настільки заполонив світ, що чимало шопоголіків  навіть беруть вихідний на цей день аби придбати товари за максимальними знижками. Бувають випадки, що знижки сягають до 50 % для перших клієнтів. Також поширеним є нічні чи ранкові купівлі товарів. У ніч на передодні «Black Friday» торгові мережі пропонують максимальні знижки, які просто б’ють наповал  усі акційні пропозиції.

Свято активно поширилось у США, і святкують у п’ятницю, після Дня подяки. Саме із «Чорної п’ятниці» розпочинається сезон різдвяної розпродажі.  Традиція розпродажу триває ще з дев’ятнадцятого століття, а термін «Чорна п’ятниця» виник із 1966 року і набув популярності на північному узбережжі США. Цікавий момент, що день подяки випадає на четвертий четвер листопада, а відповідно п’ятниця випадає із дат від двадцять третього по тридцяте листопада. Чорна п’ятниця не є офіційним святом, але чимало працівників беруть на цей день вихідний, окрім працівників роздрібної торгівлі.

До речі термін «Чорної п’ятниці» з’явився у Філадельфії і означав надзвичайно великі корки на  дорогах  після Дня подяки. Свято набуло великого розголосу у США, і саме у цей день налічують надзвичайно великі обсяг и продажів ряд роздрібних мереж. Статистика зазначає просто вражаючі цифри денних продажів із 2005 року у сума продажів на рівні національно показника США становить двадцять шість мільярдів вісімсот тисяч доларів США, при тому середня купівля становить триста доларів США. Вражаючі цифри, відтак свято набуває світових масштабів і цього року ми усі залучені у це грандіозне дійство.  Варто уявити як цікаво та приємно отримати чудовий подарунок, а саме у день неймовірного ажіотажу покупок.

Професійні флористи компанії Delivery Flower підготували чудові букети на будь який смак та побажання. Ви можете переглянути цікаві та актуальні категорії на сторінці магазин. Для зручності у виборі  оберіть актуальну категорію, яка найбільше відповідатиме Вашим смакам та вподобанням чи тематиці святкування.   Також Ви зможете замовити букет індивідуально виконання. Для цього оберіть послугу «букет від флориста» та опишіть тематику події. Флорист професійно виконає гармонійний букет, неймовірної краси та оригінального стилю.

Асортимент квітів доволі широкий та насичений. Пропонуємо Вашій увазі гармонійну палітру кольорів троянд. Чарівні романтичні червоні троянди, стильні та оригінальні рожеві троянди ділового скерування, ніжні та приємні білі троянди, неймовірно насичені коралові троянди та чимало інших кольорів та відтінків нададуть Вам можливість обрати достойний букет.  Ніжні та стильні тюльпани здатні заполонити серця ніжністю та яскравими емоціями водночас. Ніжні білі тюльпани чи насичені романтичні червоні тюльпани нададуть святу неабиякої колористики та стилю оригінальності. Тому варто детально переглянути категорію «Тюльпани». Вишукані гербери гармонійно милують око істинного шанувальника краси та стилю. Чарівні гербери надають не аби якого шарму та мальовничості. Тому не зволікайте, а придбайте букет для коханої та насолодіть романтикою вечора.