Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Чарівні квіти є окрасою чудових свят

6 років тому

Чарівні квіти є окрасою чудових свят

Домівка  /  Без категорії  /  Чарівні квіти є окрасою чудових свят

Минув чудовий тиждень свіжих перемін. Чарівна осінь несподівано освіжила прохолодою та навіть опадами  граду чи то снігу. І це все на передодні «Бабиного літа». Та не тільки погода дарувала  приводи для обговорення. Тиждень розпочався із Всеукраїнського конкурсу флористів – юннатів, який відбувся 19 вересня.

%d1%87%d0%b5%d0%bc%d0%bf%d1%96%d0%be%d0%bd%d0%b8-%d0%b2%d1%81%d0%b5%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%81%d1%83Проект юних флористів під назвою «У ритмі джазу» переміг у номінації «Квіткові килими» та отримав Грамоту Національного еколого-натуралістичного центру за І місце у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів. Чудова перемога юних флористів відзначена на сайті Рівненської облради. Конкурс передбачав наступні події : змагання на виготовлення квіткових композицій, творча демонстрація робіт, екскурсії та майстер-класи флористів-професіоналів. Юними флористами вдало було використано квіти та природні матеріали для створення чудової композиції квіткового килиму, який креативно відрізнявся стриманою барвистістю та витонченими лініями декору. Юні новатори використовували виключно матеріали, вирощені на території станції юних натуралістів. Креативно та цікаво флористи підійшли і до захисту композиції та влучно розкрили тематику чарівного квіткового килиму. Члени журі позитивно  оцінили технічність роботи та оригінальність задуму і, в результаті, нагородили виконавців перемогою у конкурсі.

joachim-anna-and-virgin21 вересня християни святкують велике свято Різдва Пресвятої Богородиці, яке входить до 12 великих свят року.  У цей день прийнято відкласти усю важку роботу та скласти подяку за опіку та добробут сім’ї, адже Діва Марія є заступницею усіх людей, покровительницею сільського господарства, яка із народженням Ісуса Христа зробила перший крок до вічного спасіння. У церквах відправляють Служби Божі таким чином вшановують свято Різдва Богородиці у спільній молитві. Чимало церков названі на честь Свята Різдва Богородиці, тому саме у цей день відзначають празник парафії та проводять торжественні  Богослужіння.

Для чудового доповнення красивого святкування подій Ви завжди зможете завітати на сторінку «магазин» нашого сайту та купити букет  чарівного оформлення та елегантного дизайну. Купити квіти доволі просто та зручно, адже варто обрати бажану категорію та придбати букет, використавши послугу “доставка квітів”. Усі букети поділені по категоріях  та відповідають тематиці свята. Додайте букет до корзини та оберіть послугу «доставка квітів». Вам зателефонує менеджер для уточнення інформації, а кур’єр компанії виконає замовлення вчасно.  Послуга «доставка квітів по Львову» здійснюється абсолютно безкоштовно у визначений Вам час. Доставка букетів здійснюється за вказаною адресою. Ви зможете обрати доставку квітів на Вашу адресу, якщо плануєте привітати винуватицю свята самостійно, або ж  залишити привітання у повідомленні, яке ми перенесемо на чудову відкритку і  розмістимо на видному місці букету. Кур’єр виконає замовлення за зазначеною Вами адресою, тому варто зазначити детальну інформацію у замовленні, аби не виникало ряд питань у менеджера, а особливо якщо це доставка за межі міста.

Бажаємо приємного святкування подій та хорошого настрою!