Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Чайногібридні троянди

5 років тому

Троянди неперевершеного стилю

Домівка  /  Без категорії  /  Чайногібридні троянди

Троянди є особливими квітами стилю, шарму та неймовірної вроди. Доставка квітів працює відмінно та без затримок, а тому купити квіти варто у нас на сайті. У цій статті ми опишемо про особливий сорт  троянд, а саме чайногібридні троянди, які винайдені в результаті схрещення ремонтантних троянд разом із чайними.  Характеризуються доволі високим кущем від шістдесяти до вісімдесяти сантиметрів. Листя стовбура гарне та широке, яке має чимало відтінків. Бутони квітів різного забарвлення, стильного насиченого темнобурдового, як правило.  Особливого шарму надає аромат букету. Бутон троянди насичений крупної форми до дванадцяти сантиметрів у діаметрі. Квіти цвітуть до тридцяти п’яти днів, а далі настає перерва від п’ятнадцяти до тридцяти днів, далі цвітіння продовжується до пізньої осені. Чайногібридні троянди доволі декоративні як у кущових видах так і в квіткових оформленнях. Це універсальний вид для вирощення як у зимовий період під шклом  так і в кімнатних умовах.   Сорт чайногібридних троянд налічує чимало видів, із основними  із яких в ми ознайомимо Вас.

«Амало» чудовий сорт чайногібридної троянди, який виведений у 1959 році від схрещування сортів «Happiness» та «Independense». Даний вид характеризується високими кущами до вісімдесяти сантиметрів із крупним листям темно-зеленого кольору. Бутони квітки кулеподібні червоно-багряного кольору. Насичений колір надає шарму романтики, пелюстки багряного забарвлення за стильно та велично обмальовують красу  та шарм троянди. Цей сорт доволі зимостійкий, використовується для групової посадки та зрізу.

Наступним сортом чайногібридної троянди є вид «Бакара», який виведений у 1956 році від схрещування сортів «Happiness» та «Independense».  Стовбур кущів міцний і високий, листя темне та насичене. Особливої уваги заслуговує бутон квітки, який займає до десяти сантиметрів у діаметрі та складається із вісімдесяти пелюстків гранатово-червоного кольору. Листя чашеподібної  форми доволі щільної форми.  Сорт квітів зимостійкий та застосовується для групових посадок.

Цікавий сорт починаючи від назви «Валентина Терешкова» виду чайногібридних троянд.   Даний вид виведений у 1958 році Лепицьким Л.П. від схрещування сортів «M-m Butterfly» та «Mary Bauman». Характеризується кущ прямо стійкістю, висло рослий висотою до сімдесяти сентиментів. Квітки рослі видовжені розміром до десяти сантиметрів у діаметрі та налічують до сімдесяти пелюстків у бутоні.  Доволі запашні троянди нараховують максимально до трьох гілок на стовбурі, але як правило поодинокі бутони вражаючої краси. Цей вид також є зимостійким та застосовується для групових посадок.

«Глорія Деі»  даний вид виведений у 1945 році і характеризується сильнорослим кущем до ста сантиметрів із крупними паростками.   Листя надзвичайно велике темно-зеленого забарвлення.  Квіти  жовтого забарвлення та золотисто-жовтого забарвлення із рожевою окантовкою по краях.  Бутон надзвичайно високий розміром до п’ятнадцяти сантиметрів та налічує до 45 пелюстків. Даний вид стійкий до грибних захворювань також  до холоду.  Рекомендується до групових посадок та зрізів.

«Жозефіна Брюс» даний вид виведений у 1949 році від схрещування сортів «Сrimson Glory» та «Magde Whipp». Кущ середньо рослий густий та розкидистий.  Листя темні та крупні квітки темно багряного забарвлення цікавої форми із гострим центром до дванадцяти сантиметрів налічують до тридцяти пелюсток. Аромат бутонів помірний. Даний вид  застосовується до групових посадок та зрізу.

Багряний сорт чайногібридної троянди налічує чимало видів, про які ми опишемо у наступних статтях.