Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош»

6 років тому

Фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош»

Домівка  /  Без категорії  /  Фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош»

13243829_992234900866049_4473118877523179385_o14 – 15 травня 2016 року відбудеться грандіозна виставка квітів під назвою Фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош». Із культурною ініціативою проведення фестивалю виступає Організація українських флористів.  Фестиваль відбудеться  на території замку Сент Міклош, що у Чинадієво поблизу Мукачева. Учасниками свята виступають десять досвідчених команд флористів з України,  які мовою квітів наповнять атмосферу замку ідилією та гармонією, продемонструють романтичну історію кохання двох, яка зародилась тут пару століть тому. Для виконання ідеї та економії часу довелось купити квіти у місцевих фористів.

Символом свята, без сумніву, стане троянда, яка і буде королевою свята. Будуть представлені ряд композицій квітів зі використанням доволі неординарних елементів моху, каменю, гілок дерев та лози. Оригінальність композицій із використанням натуральних  природніх компонентів надасть  відчуття справжнього новаторства та романтизму. Дух романтики порине як у всередині замку такі ззовні, враховуючи неординарне оздоблення фасаду замку.

Замок «Сент Міклаш» вкотре стає культурним центром проведення фестивалів та духовних дійств, завдяки кропіткій праці «покровителя» замку Йосипа Бартоша. Виставку відвідають шанувальники з усієї  України, а також із сусідніх країн Ромунії, Словатчини, Словенії, Польщі,  Угорщини та Чехії.

Замок Сент Міклош, будучи історичною пам’яткою Закарпаття є пам’яткою архітектури чотирнадцятого – дев’ятнадцятого століть. На місці розташування замку  звужується долина річки, а гори обступають з усіх сторін. Замок знаходиться поруч з перевалом, так званими «Руськими воротами», через які Угорські князі проводили війська на Галичину. Перші поселенні датовані тринадцятим століттям, хоча були знайдені артифакти  датовані другим тисячоліттям до нашої ери.

Романтичне Закарпаття вабить мальовничим пейзажами та неперевершеними оригінальними святкуваннями. Культура місцевого населення надихає на приємні спогади, даруючи натхнення на нові звершення. Закарпатці великі шанувальники прекрасного. Зацвілі сакури так гармонійно та душевно освіжають погляди на здавалося відомі речі. Романтика кав’ярень із особливим шармом манить п’янким ароматом кави з 13173098_992234520866087_8742889047843608932_oконьяком, червоне та біле вина настільки смачні, що їхній смак не сплутати, а місцева кухня просто неперевершена, банош, бограч, лоці, цей список можна продовжувати і не зупинятись.

Троянди та тюльпани відіграють важливу роль у святкуваннях закарпатців. Шарм оригінальних та романтичних відносин жителі передають мовою червоних троянд. Спекотливий клімат сприяє багряному цвіту  троянд різних сортів: червоних, білих, коралових, а також багряних тюльпанів, білих, фіолетових, жовтих та рожевих. Купити квіти можна навіть у фермерів із плантацій, піднявши настрій собі та близьким.

Будучи господарями свого краю, закарпатці розвивають систему парників та теплиць, тому троянди різних видів, тюльпани та гербери є поширеними у цих краях.  Купити троянди можна як у магазинах так і у власників теплиць, водночас насолодитись красою та багатогранністю цих квітів.

А якщо у Вас обмаль часу Ви завжди зможете переглянути добірні букети у нас на сайті на сторінці магазин. Обравши бажану категорію Ви швидко підберете потрібний букет, а скориставшись послугою «доставка квітів»  ми доставимо квіти  у визначене Вами місце без затримок. Купити квіти доволі просто навіть якщо Ви плануєте замовити індивідуальне виконання букету. Залишивши побажання на сторінці «Букет від флориста» Ви можете бути впевненими у майстерному підборі квіті, які гармонійно поєднуватимуться єдиний та багатогранний букет.