Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Фантастична виставка майбутнього

6 років тому

Фантастична виставка майбутнього

Домівка  /  Без категорії  /  Фантастична виставка майбутнього

Місто майбутнього, яке воно ? Як виглядатиме ? Цікаво поринути у фантастику майбутнього вже сьогодні та отримати неймовірні враження від реалізованих творчих видумок досвідчених флористів. У Києві стартувала акція «Квіткове місто майбутнього», до якого почали готуватись з 09 червня цього року. Важко представити як буде реалізовано все те, що в думках  називається фантазією. Переглядаючи взірці макетів фантастичних ландшафтів, можна з впевненістю дивитись у майбутнє, де особливе місце посідатимуть новаторські рішення креативу та стилю, неймовірно цікавих ліній дизайну, яких практично, на перший погляд, нереально втілити в життя.

1935562_800x600__tsvetov_09_06_13_650x410Завітавши на виставку сьогодні Ви побачите неймовірний майданчик композицій, над якими працюють маже двісті чоловік загалом. Це і флористи, і майстри ландшафтного дизайну, агрономи  навіть фахівці зварювальних робіт, які практично віддаленні від напрямку, але такі необхідні для виконання чудових композицій, нереальних фантастичних форм. Тут повним махом кипить робота, майстри ріжуть, зварюють, монтують та розбудовують чудові каркаси, формуючи оригінальні грані чудернадських композицій. На це варто подивитись, оскільки процес виконання є надзвичайно цікавим та ресурснозатратним. А ще цікавіше буде побачити реалізовані на сто відсотків виставкові композиції, такі креативні, що не пхаються виконаю в житі та прямо порушують усі закони фізики. Дивлячись на реалізацію задуму наживо розумієш, що купити квіти   доволі просто, розмітити їх у правильному місці теж на перший погляд не стане великою проблемою, але виконати складні геометричні фігури, наповнивши чудовими флористичними новинками, це справжнє мистецтво, майстерності якого навчаються протягом усього життя.

Доставка квітів  працює відповідно, адже чимало композицій повинні бути розміщені поетапно і без них можна зупинити практично усе виконання фантастичної композиції. Будучи виставкою флористичного скерування, особливе місце посідають квіти. Різноманітні цікаві сорти чудових композицій влучно доповнюють красу дизайну.

Загалом виставка триватиме до 10 липня, і основним завданням являється демонстрація нереальних проектів, які гарантовано припадуть до смаку інвесторам та стимулюватимуть українських очільників виконувати політику озеленення у відповідному стилі. Чудово споглядати на справжній витвір мистецтва, який налічує в собі і різноманітні сорти квітів, і ексклюзивні цікавинки ландшафтного дизайну і продуману схему представлення комплексних рішень, які так чудово та вимальовують картину нереально реальної краси.

1935563_800x600__tsvetov_09_06_7_650x410

Про красу феєричних композицій можна писати чимало цікавих фактів, а ділитись враженнями можна без зупину, але варто завітати на виставу яка проходить у Києві на «Співочому полі». Вартість квитка становить 30 грн. Діти до семи років та пенсіонери проходять безкоштовно. Назволікайте та завітайте на виставку, Ви отримаєте масу задоволення від переглянутого, насититесь красою фантастичних та незвичайних підходів дизайну, просторою та масштабною композицією новаторських рішень, про які можна писати чимало, а краще на власні очі ознайомитись та відпочити духовно, почерпнувши позитивні враження від переглянутого.

Київ завжди славився оригінальністю підходів та пропонував і продовжує пропонувати чимало цікавих заходів. У квітні закінчилась всеукраїнська виставка флористів, яка налічувала тисячі відвідувачів києвлян та гостей міста, сьогодні організатори дивують новими цікавими проектами на які варто звернути увагу не тільки професіоналам світі флористики ай пересічним громадянам для морального вдоволення чи просто нестандартного відпочинку.