Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Трояндова вода, як аромат природи.

6 років тому

Трояндова вода, як аромат природи.

Домівка  /  Без категорії  /  Трояндова вода, як аромат природи.

Троянда, як королева світу флористики, є чудовим творінням природи.  Її краса опанувала серця шанувальниць усього світу та продовжує милувати око, зваблюючи тонкими та стильними лініями пелюсток, шармом величчі та урочистості подій, романтикою кольорів та ароматом неймовірного блаженства і насолоди. Купити квіти троянди можна практично в усіх квіткових магазинах. Це особливі квіти, адже налічують чи не найбільше кольорів та відтінків красивих пелюстків. Троянди легендарні квіти, оспівані у міфах Древньої Греці та Риму, сягають коренів переказів та балад  Древньої Персії. Маючи таку віковічну історію, аура троянди наповнення усіма прошарками минулих епох, тому своєю присутністю несе магнетизм чарівності та загадковості.

Аромат троянди є особливим. Неповторний цвіт романтичної квітки є основою творіння натуральних парфумів світового рівня. Щоліта на території Ірану на плантаціях мешканці збирають тисячі бутонів троянд , пелюстки яких передають обробці. Троянди починають цвісти у травні і це є початком масового збирання цвіту пелюсток. Зібрані бутони троянди  транспортують у для переробки на заводах. Процес переробки доволі складний та затратний.  Пелюстки троянди поміщають у резервуар із водою та доводять до кипіння. Відпари закипілої води виділяють у спеціальні колби, які піддають температурній обробці. Результатом непростих виробничих процесів і являється славнозвісна трояндова вода, яка є відомою на весь світ, будучи натуральним фундаментальним складником усіх парфумів із вишуканими ароматами відомих брендів світового рівня.

Трояндова вода є сVine-Vera-Uses-for-Rose-Waterправжнім дорогоцінним винаходом, оскільки із чотирьох ста кілограмів пелюстків вироблять менше літри трояндового масла. Трояндовою столицею Іранну називають місто Кашан, куди здійснюється доставка квітів, і  саме з відси масово експортують чудову воду, рецепт якого винайдений ще в Древній Персії. Трояндова вода є проміжним прутком ефірного трояндового масла, яке ж в свою чергу є основою натуральних складників парфумерної справи.

Найбільшими експортерами трояндової води є Арабські країни та звичайно  Франція. Будучи лідерами виробництва парфумів, французькі заводи відомих світових брендів є регулярними імпортерами трояндової води, адже на сьогодні  немає жодного натурального замінника цьому чудовому компоненту, який так ароматно передасть тонкощі ексклюзивних запахів.

Трояндове масло, будучи ексклюзивним у своєму роді, використовують не тільки для виробництва парфумів. Цей екологічно чистий продукт є основою натуральних кремів та активно використовується у лікарських цілях. Трояндову воду широко застосовують у традиційній та народній  медицинах. Цілющі властивості води є чудовим антисептиком та підходять до усіх типів шкіри. Виробництво кремів на основі трояндової води стало паралельною та потужною сферою діяльності, яка набула широкого поширення. Сама по собі трояндова вода має чудові лікарські властивості, вона допомагає очищати нормальні типи шкіри, а також ж є відмінною для типу шкіри із надмірною жирністю, допомагаючи зменшити надмірне виділення жиру. Для обличчя із чутливою шкірою вода надає ніжності та захищає від подразнення. Окрім цього трояндова вода допомагає загоїти сонячні опіки не залежно від типів шкіри. Неможна опустити той факт, що цілющі властивості води чудово підживлюють корені волосся, надаючи йому об’єм та вітамінізованого догляду. Розслабляючі ефекти трояндової води відмінно знімають стрес та втому, якщо додати її краплинки до теплої ванни. Антисептичні дії трояндової води ефективно лікують горло при застуді, її приписують стоматологи для лікування пародонтозу. Трояндову воду використовують як каплі для очей для зняття втоми.

Цілющі властивості троянди розвинули цілу культуру виробництва та застосування її продуктів, але не варто забувати первинне значенні цієї квітки, краса якої милує око протягом століть, додаючи шарму оригінальності та чарівності вигляду.