Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Троянда королева флористики

6 років тому

Троянда королева флористики

Домівка  /  Без категорії  /  Троянда королева флористики

Свято у нашому житті це рідкість, чи скоріше стиль життя ? Важко одразу визначитись та відповісти реально, виходячи із стилю повсякденного життя. Робота, кар’єра, сім’я, діти, щоденні клопоти та досягнення, переживання за реалізацію таких очікуваних справ та виконання маси роботи для досягнення очікуваних результатів. Усього так багато, а потрібно і те, і інше, і здається рутина повсякдення згладила чимало карколомних та цікавих моментів у нашому житті, таких приємних і таких незабутніх.

Уявити б тільки, ранок, не потрібно поспішати, запашна кава та солодкий шоколад п’янко дурманять свідомість та відносять думки у приємні спогади або, не менш приємні, мрії, які от то здійсняться, а в цей момент погляд зупиняється на чарівному букеті троянд, свіжих та запашних і це так приємно розуміти, що свято тут, ось воно, свято романтики та неквапливих позитивних переживань. Квіти у нашому житті відіграють доволі важливу роль, адже створюють таку атмосферу, без якої нереальними є найромантичніші вечори та найприємніші святкування.

Чому ж троянда, будучи просто квіткою, хоча і неповторною, здатна створити свято і без свята ?   Це питання є загадкою для усіх і саме тому троянди настільки прекрасні. Протягом віків троянди милували око царів та королів, огортали серця принцес та усіх дам царської чи королівської зняті. Це квіти любові та кохання набули неабиякої популярності у Стародавній Персії, будучи квітами найвищих релігійних обрядів, троянди велично стали окрасою палаців та жертовних місць.

Від так до сьогодні в Ірані збереглась традиція виготовлення «трояндової води», яка сягає коренів існування Персії. У травні розпочинається так званий «трояндовий сезон», який є початком для виготовлення знаменитої трояндової води.

Троянди і до сьогодні являються найвеличнішою та найромантичнішою окрасою  святкувань та займають особливі почесні місця у декорі приміщень чи навіть парків та скверів. Відтак днями у Мукачеві продовжили традицію засадження Алеї троянд. У передмісті Мукачева у Росвигові зацвіла буйним цвітом Алея троянд, яка милує око туристів та є чарівною окрасою древнього міста. Алею засадили у 2009 році в рамках реконструкції та озеленення міста. Троянди розквітають буйним цвітом, спочатку милують око червоні троянди, даруючи романтАлея троянд Мукачевоику та неперевершений аромат, далі свіжості надає цвітіння коралових троянд і кульмінацією розквіту  алеї закінчують неповторні білі троянди.

У жаркому місті Мукачева влітку доволі спекотно, річка Латориця, протікаючи містом, ледь освіжає подих мешканців, тому розвиток та поширення алей квітів є доволі популярним та дарує неабияку красу мешканцям, які після трудового дня так романтично можуть насолодитись пишним цвітінням троянд. Підлітки та юнки, часом буває, спритно виходять з положення купити квіти та користають плоди Алеї аби очарувати своїх юних обранець. Та все ж такі позички швидше екстрим, а ніж звичка, оскільки Алея троянд цвіте буйним квітом та продовжує милувати око протягом семи років поспіль.

Купити квіти доволі просто та зручно. Компанія «Delivery flower» створила комплекс послуг для швидкої покупки вражаючого букету квітів, надавши пропозиції готових композицій на сторінці магазин, а також можливість замовити букет індивідуального виконання, зробивши замовлення на сторінці букет від флориста. Для зручності ми пропонуємо послугу “доставка квітів“, яка дозволить продовжити займатись власними справами та отримати чарівний букет до свята, або навіть кур’єр доставить квіти винуватиці свята, передавши відкритку із найщирішими вітаннями. Пропонуємо придбати квіти !