Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Секрети тривалого збереження букетів

5 років тому

Домівка  /  Без категорії  /  Секрети тривалого збереження букетів

Букет чарівних квітів милує око та надихає на позитивні моменти радості та щастя. Чудовий подарунок у вигляді оригінальної композиції принесе чимало позитиву, адже свіжі троянди поєднують стиль та шарм незалежності разом із романтичною та неймовірно ніжною нотою любові. Наше життя є надзвичайно насиченим та сповненим несподіванками і бувають момент коли практично не вистачає часу на привітання рідних та близьких людей.  За відсутності часу на вибір чудового букету квітів зверніться до професіоналів своєї справи, які підготують чудовий букет квітів та виконають доставку за визначеною адресою, таким чином Вам не варто перейматись та витрачати час на вибір бажаної композиції. Завітайте на сайт, де можна купити квіти та подарувати приємний букет. Доставка квітів влучно доповнить послугу комфортом, адже Ви можете подарувати квіти власноруч, а також замовити доставку квітів на адресу отримувача, додавши чудове привітання, яке ми перенесемо на відкритку, розмістивши на видному місці. Доставка квітів буде виконана  вчасно та без затримок, тому не варто витрачати час на похід у квітковий магазин чи ринок, зверніться до професіоналів своєї справи, замовте послугу доставка квітів www.deliveryflower.com.ua

Поради для тривалого збереження букету

Зрізання-троянди

Влучно підібраний букет подарує несподіванку та збереже стильний вигляд протягом наступних п’яти чи навіть семи днів, що є доволі приємно для самої винуватиці привітання. Для того аби букет зберіг свій презентабельний вигляд  протягом наступного тижня варто звернутись до професіоналів своєї справи, які виконають стильний букет із влучно підібраними квітами. Адже сумісність різних квітів в одній композиції впливає на тривале збереження букету квітів у відмінному вигляді. Існує чимало цікавих порад, із використанням яких Ваш букет квітів простоїть значно довше.

Отже якщо Ви бажаєте зберегти чудовий вигляд букету квітів протягом наступного тижня варто виконати наступне:

  1. Отримавши чудовий букет троянд зріжте ножем під кутом сорок п’ять градусів стовбур квітки висото до п’яти сантиметрів.
  2. Зі стовбура квітки зірвіть зайве листя, а якщо це троянда, зріжте шипи на рівень води у вазі.
  3. Для тривалого збереження бузка варто зняти кору, або розчепити стовбур висотою до п’яти чи навіть десять сантиметрів.
  4. Додайте у воду цукор, якщо Вам подарували троянди, гвоздики, фрезії, тюльпани чи бузок. Але ромашки амариліси та цикламени не виносять цукрованої води.
  5. Троянди, тюльпани та лілії зів’януть швидше поодинці, а якщо додати у вазу гілочку туї, їх чудовий вигляд збережеться надовго.
  6. Не варто розміщати букет квітів на сонці , протязі чи поблизу опалювальних приладів.
  7. Квіти, подаровані від щирого серці, зберігають свіжіть довше!

Як влучно поєднати букет квітів ?

Тривалості збереження букету  у чудовому та свіжому вигляді додасть влучне поєднання у композиції різних квітів, адже квіти-домінанти прискорюють втрату свіжості інших квітів, тому необхідно у виконати гармонійне наповнення букету. Кожна квітка володіє особливою аурою, про яку варто знати у процесі виконання чудового букету квітів. Влучне поєднання квітів збереже красу свіжості букету. До прикладу розміщення у композиції троянди та гвоздики призведе до швидкого в’янення обох квіток, адже як відомо це квіти антагоністки, які у протистоянні згубно впливають одна на одну.  Загалом троянди прискорюють в’янення інших квітів, відтак темно-червоні троянди згубно впливають на чані троянди. Існують квіти-індивідуалісти, які не переносять у букеті інших квітів, до них відносять нарциси та лілії.  Чудові дзвоники конвалії несумісні із тюльпанами, незабудками та бузком, тому їх неможна  поєднувати у композиціях. Формувати букет квітів варто у порядку їх тривалого збереження, а для тривалого збереження, варто використовувати вище зазначенні рекомендації.

Доставка квітів стане надзвичайно приємною та зручною послугою, яка не заставить чекати, адже буде виконана вчасно та без затримок. Не варто зволікати із вибором, купити квіти у нас на сайті доволі просто та зручно. Варто обрати цікавий букет квітів та додати його до корзини. Замовити послугу доставка квітів надзвичайно просто, залишіть власні контактні дані і в скорому часі Вам перетелефонує менеджер з продажів та уточнить умови замовлення та час його виконання. Бажаємо чудового настрою та приємних святкувань!