Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Святкова кульмінація вересня

6 років тому

Святкова кульмінація вересня

Домівка  /  Без категорії  /  Святкова кульмінація вересня

Кульмінаційний тиждень вересня минає у святковому колі іменин. Чарівні імена Людмили, а також  Віри, Надії, Любові та їх матері Софії надихають на святковий настрій. Позитиву додає і погода, адже це час напередодні яскравого «Бабиного літа», а отже хороший настрій та приємні моменти гарантовані.

%d1%81%d0%b2%d1%8f%d1%82%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d1%83%d0%bb%d1%8c%d0%bc%d1%96%d0%bd%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%81%d0%bd%d1%8f-sПовернемось у минуле, ім’я «Людмила» сягає коренів древніх часів та поділяється на два слова «людям» «мила». Її значення «людям мила», говорить само за себе. Надійне, хороше, жіночне ім’я, миле людям, ніжне, красиве і округле. У ньому відображені відмова від конкретного і реального, натхнення дальнім і новим. Кілька десятків років тому це ім’я було дуже популярним. Святкують іменини 29 вересня, а отже є нагода привітати усіх знайомих чи кохану в оригінальний спосіб.

Продовжує тандем святкування величне свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. День святих мучениць припадає на 30 вересня. Свято сягає коренів другого століття нашої ери часів імператорського правління Адріана. У Римі проживала благочестива вдова Софія, яка мала трьох дочок, імена  яких  відповідали трьом чеснотам християнства : Віри, Надії та Любові. Софія навчала дочок жити в любові до Бога, не прив’язуючись до матеріальних благ. Розголос про приналежність до християнства цієї сім’ї дійшов до імператора, і він захотів особисто побачити трьох сестер та їх матір. Вони з’явились перед імператором та сповідували віру в Христа, який воскрес із мертвих та дає вічне життя всім тим хто вірить в Нього. Імператора обурила така позиція дівчат, тому він відправив їх до поганина, аби той переконав їх у правдивості поганської віри. Віра дочок була сильно та незламною, тому коли вони повернулись до імператора, він наказав скласти жертву його богам, на що Віра, будучи старшою сестрою, із словами «Я з радістю піду до коханого мого Господа Спасителя»  мужньо схилила голову перед мечем і так віддала свій дух Богові. Молодші сестри, надихнувшись сміливим вчинком старшої сестри теж загинули, відстоюючи віру Христову. Їх багатостраждальна матір Софія похоронивши  останки загиблих дочок, два дні оплакувала їх біля могили, а на третій день Господь Бог послав їй тиху смерть і прийняв її багатостраждальну душу на небесах. Свята Софія, зазнавши за Христа великі душевні муки, разом із дочками зарахована Церквою до чину святих.  Юний вік дочок додає великої пошани адже найстаршій Вірі було дванадцять років, Надії – десять, а Любові лише дев’ять. Відтак дочки та їхня матір показали, що для людей корті живуть у благодаті Святого Духа, недоліки тілесних сил аніскільки не служать перешкодою до прояву сил духу і мужності.

Завітавши на наш сайт, Ви завжди зможете купити квіти та замовити послугу «Доставка квітів», яку ми виконаємо вчасно за вказаною адресою. Доставка квітів по Львову здійснюється безкоштовно. Ви можете купити букет квітів,  замовивши послугу «Букет від флориста». Вам достатньо замовити послугу на сторінці «Букет від флориста» та очікувати на дзвінок менеджера для уточнення інформації. Зазначте тематику свята для розуміння харизми композиції та вкажіть адресу доставки квітів. Кур’єр виконає доставку квітів за вказаною адресою. Ви можете замовити доставку квітів на власну адресу для привітання ювіляра особисто, або ж заповнити текст привітання у замовленні,  яке буде зазначене на відкритці. Ми розмістимо привітання на видному місці букету та виконаємо доставку квітів вчасно.  Обираючи готові композиції зверніть увагу на категорію «Новинки». Тут розміщені останні букети цікавої задумки та професійної добірки, які припадуть до уваги найвимогливішим шанувальникам прекрасного.  Бажаємо гарного свята та відмінного настрою.