Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  ДОДАТКИ ДО БУКЕТІВ  /  Лампа Берже Plissee Corail Verre Laque
Plissee-Corail-Verre-Laque

Лампа Берже Plissee Corail Verre Laque


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Будучи уюбленицею багатьох лампа Берже “Плісе” тепер доступна в 2-х абсолютно нових кольорах: зелений і кораловий. Ця елегантна модель, натхненна дизайном китайських ліхтариків, стане стильною окрасою інтер’єру та додасть йому подиху літа.  Легендарні лампи Берже не тільки наповнюють будинок ароматом, але очищають повітря, знищуючи небажані запахи завдяки запатентованій системі каталітичного горіння.

Продається в наборі з каталітичної пальником, полум’ягасником, захисною оправою і воронкою.

Матеріал: Скло
Обсяг: 295 мл
Висота: 12,5 см.

Купити квіти разом із Лампою Берже  можна на сторінці магазин, обравши бажаний букет разом із цікавим додатком.  Скористайтесь послугою «доставка квітів» та не витрачайте час на купівлю чудового букету. Пропонуємо купити квіти та романтичний додаток.

Квіти по своєму образу є чудовим творіння, вони милують око, надихають на позитивні думки та ваблять неймовірно чудовим ароматом. Аромат квітки є настільки прекрасними, що здатний наповнити повітря не тільки пахощами пелюстків, а й надихнути на ауру позитиву та радості.

Будучи оригінальним та чудовим додатком, лампи Берже, дарують значно цікавіші та триваліші аромати, які у поєднанні із гарними букетами квітів, надихають на найприємніші позитивні пахощі. Приємний аромат у будинку, квартирі чи в офісі це запорука хорошого настрою, позитивної робочої атмосфери, відмінного збудника аури позитиву та відпочинку.  Приємні пахощі ароматно дарують насолоду, яка не залишить байдужими навіть найбільш заклопотані думки та серця, подарує приємність події та залишає у пам’яті  виключно позитивні враження.

Лапми Берже були винайдені у дев’ятнадцятому столітті французьким помічником аптекаря Морісом Берже у 1897 році з ціллю очищення повітря методом каталітичного згорання. Лампа набула активного поширення у лікарнях, як чудовий антисептик збудників вірусних захворювань та була незамінною у лікуванні пацієнтів. Цей винахід став хорошим вирішенням ряду проблем, пов’язаних із очищенням повітря та був запатентований як відмінний  крок до ефективних методів лікування. Виробництво ламп започаткувало еру розвитку цього винаходу та подарувало світу хороший антисептик, а оригінальність запахів додало стимулу до поширення ламп серед мас світських натур.

Лампа Берже продовжує дарувати приємність ароматів, очищає повітря та дарує приємну ауру відмінних запахів. Це чудовий подарунок та відмінний додаток до красивого букету, здатний створити позитивні враження та надихнути на атмосферу позитиву і відмінного  настрою. Рекомендуємо купити квіти для традиційного чудового привітання і неодмінно придбати Лампу Берже як оригінальний подарунок, який надовго запалить в оселі ауру позитивних думок та відпочинку. Аромати лами є різними і радимо придбати ті смаки, які найбільш подобаються.

Пропонуючи відмінний сервіс у виконанні оригінальних букетів, ми створили повний спектр послуг, за вдяки якому Вам непотрібно витрачати чимало часу на вибір бажаного букету та чудових додатків, варто скористатись послугою «доставка квітів Львів» та вказати адресу і контакти отримувача. Фахівці компанії «Delivery flower» виконають замовлення вчасно та без затримок, а отже Ви з впевненістю можете не відволікатись від важливих справ. Послуга «Доставка квітів Львів» здійснюється безкоштовно стане чудовим подарунком у виконанні замовлень. Пропонуємо скористатись послугами нашої компанії.