Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  8 БЕРЕЗНЯ  /  Love is
2

Love is


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Щоб подарувати букет квітів не потрібно приводу, досить просто Вашого бажання побалувати кохану людину. Романтична, оригінальна та креативна композиція «Love is» не залишить байдужим чуйне серце. Даний букет наповнений позитивом та гармонією кольорів, завдяки відмінному поєднанню троянди із кущовою трояндою рожевих тонів, сантедезії, ранункулюса та інших квітів. Він наче говорить про те, що Love is …

Купити квіти у нас можна у готовому вигляді, переглянувши варіанти на сторінках нашого магазину або ж замовити індивідуальне оформлення майбутнього букету. Враховуючи індивідуальне виконання букетів, кінцевий вигляд  композиції може несуттєво відрізнятись. Час виконання замовлення варто узгодити із менеджером за телефонами, зазначеними на сторінці контакти.

Навіть якщо у Вас не вистарчає часу, щоб особисто презентувати букет, завжди можна скористатися послугами служби “доставка квітів“. Головне не забувайте залишити в квітах записку, тоді Ваша кохана відчує себе як в кіно, а хіба це не прекрасно?

Бажаємо приємно провести час !

Чудовий та оригінальний букет, який виконаний із задумкою та креативом. Романтична композиція «Love is» в жодному випадку не залишить байдужим чуттєве серце. Букет поєднує ряд оригінальних культур  і саме ця творча добірка надихає на ауру позитиву та творчої наснаги. Романтичні троянди завжди надихали на позитивні емоції. Новаторське поєднання троянди із кущовою трояндою рожевих тонів гармонійно вимальовує влучну добірку. Сантедезія, ранункулюс вероніка та сала чудово доповнюють композицію, яка наповнена позитивом та гармонією кольорів. Креативна добірка романтичних культур переконує із першого погляду про те, що Love is …

Купити букет квітів є не простим завданням, адже саме він створює перше враження зустірічі, малює картину вечору та надихає на позитивний перебіг подій. Чарівний букет елегантно красуватиметься у руках винуватиці свята та гарантовано припаде до душі найвимогливішим шанувальникам оригінального поєднання краси та стилю.

Професійні флористи комади Delivery flower виконують креативні букети із неординарною видумкою та стилем. Варто переглянути пропозиції, які розміщенні на сторінці «магазин».  Для зручності підбору букетів ми поділили їх на категорії, які допоможуть підібрати букет відповідно до тематики свята. Варто обрати бажану композицію та додати її до корзини. Бувають букети у яких зазначено три ціни. У такому випадку ціна залежить від кількості квітів у букеті, про що зазначено в описі під ціною.

Кур’єри компанії Delivery flower виконують доставку букетів по місту Львову та області. Варто обрати послугу «доставка квітів» та зазначити адресу отримувача. Вам зателефонує менеджер для узгодження умов доставки квітів та часу виконання замовлення. Вкажіть власний номер телефону та оберіть послугу смс-інформування, за якою ми проінформуємо Вас про виконання замовлення. Ви гарантовано знатимете про виконання замовлення, а отже приємна несподіванка для винуватиці свята відбулась. Ви можете залишити привітання, яке ми опишемо у відкритці та розмістимо на видному місці букету.  Із умовами доставки квітів Ви можете ознайомитись безпосередньо на сторінці «доставка та оплата» , а також провести розрахунок. Виконання доставки квітів по м. Львову здійснюється безкоштовно. Доставка букетів по області обговорюється індивідуально в залежності від адреси доставки. Пропонуємо не зволікати, а придбати бажаний букет чарівного поєднання.