Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Happy birthday

Happy birthday


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Фольгована куля з написом Happy Birthday. Може бути використана, як доповнення, або як окремий елемент. Щільність фольгованого кулі набагато вища, ніж у латексного, внаслідок чого гелій крізь стінки таких куль практично не проходить. Такі кулі літають без додаткової обробки від 5 днів.
(Але практика показує, що час польоту досягає декількох тижнів).

Враховуючи індивідуальне виконання букетів, кінцевий вигляд  композиції може несуттєво відрізнятись. Час виконання замовлення варто узгодити із менеджером за телефонами, зазначеними на сторінці контакти.  Купити квіти доволі просто, додавши букет у корзину.  Скористайтесь послугою доставка квітів та відчуйте відмінний сервіс фахівців. Бажаємо приємно провести час !

День народження – особливий день, насичений привітаннями друзі та рідних, гучного святкування та приємних моментів радості та щастя. У цей день подарунок повинен бути відмінним. Купити букет www.deliveryflower.com.ua  можна у нас та доповнити чудовим додатком у вигляді гелієвих кульок.  Цікавим фактом є той, що гелієві кульки започаткували своє існування в Англії у 1824 році. Англійський вчений Майкл Фарадай під час експериментів із воднем винайшов кульку, яка сьогодні є незамінними атрибутом усіх святкувань. Масове виробництво кульок розпочалось у двадцятому столітті, а саме у тридцятих роках. Для того аби кульки злітали у повітря, їх наповнювали гелієм, також  у закритих приміщеннях кульки можуть бути предметом особливого декору, ба навіть коли  просто впираються в стелю, вони створюють враження приємної декорації.

Повітряні кульки виготовляються із латексу, а надзвичайно великі кулі можуть бути виготовлені із хлоропрену. Вперше  латексні кульки були виготовлені у 1931 році. Зазвичай повітряні кульки наповнюються повітрям або гелієм,  але повітряні кульки можуть бути надуті вуглекислим газом. Такі кульки не злітають у повітря, але довший час залишаються надутими, на відміну від гелієвих. До речі, надування кульки є надзвичайно корисною справою, адже при глибокому вдиханні у  крові людини викидаються ендорфіни, при викиданні яких в організмі з’являються відчуття задоволення.  Якщо кульку надути повітрям, вуглекислим газом чи аргоном, вона в жодному випадку не взлетить у повітря,   інша справа коли кульку наповнюють  гелієм або повітряно-гелієвою сумішшю. В такому випадку кульки здатні влетіти високо в небо. До речі, кульки які літають в повітрі, можуть потерпати від сонячних променів, адже латекс швидко розкладається при сонячному ультрафіолеті. Для того, аби кулька зберігала свій вигляд довший час  її змащують герметиком. Та веж вона лопає. Більш гучніше кулька лопає об’ємних габаритів, цей звук глухий, ну і навпаки, менш гучний звук з’являється, коли лопає кулька невеликих габаритів.

Гелієві кульки є чудовим додатком до приємної композиції квітів, які підкреслюють веселі та безтурботні моменти життя, дарують легкість та свободу, надихаючи на приємні миті. Для того аби придбати кульки, додайте їх до корзини на цій сторінці, або ж Ви це в змозі зробити на сторінці корзина, обравши попередньо бажаний букет. Романтика та легкість ось харизма цього приємного подарунку тому не варто зволікати, а купити квіти із кульками.