Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  БУКЕТИ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ  /  Червоний обрій
Romantik

Червоний обрій


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Тюльпани яскраві квіти, а дивитись як вони розквітають гарніше заходу сонця.

Цінова політика нашої компанії спрямована на задоволення інтересів покупців. Тому, замовники з різним рівнем доходу зможуть підібрати ідеальний букет та купити квіти не виходячи з дому чи офісу.

Як доповнення до букету, є можливість замовити оригінальн вітальну листівку і подарунок.

Сподобався букет, але його немає на нашому сайті? Подвоніть чи напишіть нам і ми зробимо букет Вашої мрії!

Доставка квітів здійснюється кур’єром в найкоротші терміни. Доставка квітів-дуже зручна послуга, яка дозволяє дарувати коханим людям масу позитивних емоцій. Квіткова компанія «Delivery flower» дуже цінує увагу і час наших покупців.

Червоні тюльпани палкі романтики, покликані надихати коханих та любимих ніжним та приємними емоціями щастя. Букет червоних тюльпан романтично та стильно дурманить думки, надихає на ауру позитиву та яскраво наповнює подію креативом і ексклюзивною новизною подій. Букет палко червоних тюльпан дарує приємні моменти радості, ніжно та водночас яскраво дурманить думки та спонукає до проведення приємного вечора.

Народжені у Персії, тюльпани стали справжньою окрасою тодішніх палаців та урочистостей. Про ці чарівні квіти писали у легендах та у віршах, надихаючи романтизмом. Справжнього апогею та визнання тюльпани набули у період розквіту та існування Османської імперії. Вони набули національного визнання та стали символом краси та стилю. Даруючи шарм свіжості та ніжності червоні тюльпани несуть романтику відносин, надихаючи лише на найприємніші ноти щастя. Тюльпани настільки  запали у серця, що було прийнято закон на поширення цих провісників романтизму лише на території імперії із суворою забороною продажу та переміщення за кордоном. Порушників суворо карали, засуджуючи до страти. Вважалось, що національне надбання не повинно покидати кордони Османської імперії.

Та все ж у шістнадцятому столітті завдяки спритним діям посла Австрійської імперії, було доставлено цибулини тюльпан у Європу, де вони продовжили милувати око королівським та царським вельможам. Будучи чарівними та ніжними, тюльпани були описані Шекспіром, як квіти   королівської величі. Вони набули популярності у Великобританії та стали чудовим здобутком королівських садів. Як істинні шанувальники прекрасного, французи прикрашали квітами тюльпан усі урочисті заходи. Палаци королів та дворян ніжно та п’янко несли шарм романтики, милуючи око чудовими рисами ніжних та стильних бутонів.  Будучи тендітними та милими квітами, тюльпани несуть глибоку історію походження, завдяки своїй оригінальності поєднувати просте та прекрасне, вони назавжди залишаться у славі популярних квітів шарму новаторства та креативу.

Пропонуємо доволі у простий спосіб купити квіти, обравши бажаний букет у нас на сайті на сторінці магазин. Оберіть бажану категорію квітів, яка найбільш влучно відповідатиме тематиці свята та не зволікайте із вибором. У категорії «квіти поштучно» можна придбати бажану кількість тюльпан та замовити послугу «букет від флориста», який майстерно поєднає тюльпани із іншими квітами, сформувавши букет Ваших побажань.  Замовивши послугу «Доставка квітів», зазначте адресу та контакти, отримувача. Послугу «Доставка квітів Львів» ми виконуємо безкоштовно.