Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  КВІТИ ПОШТУЧНО  /  Хризонтема зелена
хрезонтема зелена

Хризонтема зелена


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Зелені хризантеми цікавий додаток до букету, який надихає свіжістю та гармонійно поєднується з іншими квітами, надаючи букету багатого та довершеного вигляду. Це чарівні квіти.

Ми представляємо своїм клієнтам великий асортимент продукції, ознайомитись з яким можна на сторінці магазин нашого сайту, щоб кожен зміг переконатись в цьому.

Купити квіти не складе труднощів. При необхідності наші флористи-дизайнери допоможуть Вам визначитися з вибором букета відповідно до тематики і події.

Ми пропонуємо тільки якісні квіти та супутні товари. Роблячи замовлення букетів, Ви можете бути впевнені в тому, що Вам привезуть живі, нещодавно зрізані квіти. Доставка квітів здійснюється в точно обумовлений час в руки адресата.

Шукайте привід, а квіти ми завжди доставимо.

Зелені хризантеми чарівні та гармонійні квіти, несуть дух свіжості доповнюють пишний букет, надають йому вигляду довершеного та багатого. Народжені на Сході, хризантеми покликані  дарувати радість та щастя. Будучи квітами сонця, хризантеми несуть ауру  позитиву та зігрівають душі.

Зі Сходу хризантеми активно поширились на увесь світ, таким чином передаючи часточку японської культури у побут сьогодення. Сьогодні вони найпопулярніші квіти садівників, які вирощують для прикрашення садів. Хризантеми настільки популярні квіти, що налічують більше п’яти тисяч видів і це тільки в Японії, а активного поширення хризантеми набули і в Голандії, Індії, Кореї, формуючи окремі сорти. Над вирощенням нових сортів хризантем селекціонери усього світу активно працюють та розвивають цей вид.

Схрещення хризантем різних видів дає можливість отримати квіти нової насиченої палітри кольорів, яка вабить своєю оригінальною добіркою. За своєю формою хризантеми неоднозначні і кожен сорт проявляє особливі риси : однин вид чітко проявляє завитий бутон, інший вид – ворсистий вигляд подібний до їжака або ж зовсім протилежний вигляд ґудзика, також є види хризантем, які нагадують великий соняшник із заокругленими та гострими кутами пелюстка.

У селекції відомі сорти крупно квіткових хризантем, у яких розмір квітки нарівні із тарілкою. А є і мініатюрні квіти розміром бутону найменшої монети. Також букети високих сортів хризантем милують око шанувальників, є низькорослі хризантеми для окраси бордюрів. Є сорти хризантем з висотою паростків під два метри, а є карликові з пагонами 15- 20 см. Все неможливо описати - адже різноманітності хризантем немає меж.

Купити квіти можна у будь-якому магазині, але придбавши букет у нас на сайті, Ви з впевненістю можете розраховувати на якісно виконаний та гармонійно підібраний стильний подарунок. Ми пропонуємо готові композиції, які можна переглянути на  сторінці "магазин", або ж замовити індивідуальне виконання букету за телефонами, зазначеними на сторінці "контакти" . Замовити букет дуже просто та зручно, враховуючи той факт що ми надаємо послугу доставка квітів, тому Вам не потрібно  відлучатись із роботи чи дому, а просто очікувати вчасно виконане замовлення. Ознайомитись із правилами доставки Ви можете на сторінці "доставка та оплата" , також на цій сторінці Ви можете провести оплату за вчасно  та влучно виконане замовлення.