Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  КВІТИ ПОШТУЧНО  /  Фіолетовий тюльпан
Fioletovy tulpan

Фіолетовий тюльпан


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Тюльпани традиційно асоціюються з весною, світлом та теплом, тому з першими теплими променями сонця ми поспішаємо подарувати їх коханим і близьким!

Цінова політика нашої компанії спрямована на задоволення інтересів покупців. Тому, замовники з різним рівнем доходу зможуть підібрати ідеальний букет та купити квіти не виходячи з дому чи офісу.

Як доповнення до букету, є можливість замовити оригінальн вітальну листівку і подарунок.

Сподобався букет, але його немає на нашому сайті? Подвоніть чи напишіть нам і ми зробимо букет Вашої мрії!

Доставка квітів здійснюється кур’єром в найкоротші терміни. Доставка квітів-дуже зручна послуга, яка дозволяє дарувати коханим людям масу позитивних емоцій. Квіткова компанія «Delivery flower» дуже цінує увагу і час наших покупців.

Тюльпани  приємні квіти швидко та переконливо завоювали увагу  шанувальників прекрасного, стали символом краси у Туреччині та Ірані, а історія походження сягає часів існування Персії. У шістнадцятому столітті тюльпани набули неабиякої популярності у Європі, будучи завезеними у доволі непростий час.

Будучи символом краси та достатку у Туреччині, на тюльпани поширювалась заборона продажу та вивезення саджанців за кордони країни. Порушників карали стратою, оскільки у тогочасній Туреччині вважалось життя людини менш важливим за життя тюльпану лише на тренах Туреччини. Настільки сильно береглись традиції та ексклюзивність турецьких особливостей та цікавинок, що  поширення цих здобутків за межу країни суворо каралось законом. Своєю появою у Європі тюльпани завдячують спритності австрійського посла, який чудом передав цибулини тюльпан і вони набули пишного цвіту.

Заборонивши вивіз сортів тюльпан за межі кордонів Туреччини, варто відзначити, що тюльпани були завезені із Персії. Саме там народись ці чудові  квіти, співані тодішніми поетами у баладах та описані у віршах. Тюльпани стали  чудовою окрасою палаців царів та милували око жильцям та гостям. Це особливі квіти із романтикою давнини та свіжість сьогодення, стали надзвичайно популярними і до сьогодні продовжують радувати серця своєю оригінальністю.

Фіолетові тюльпани є попередниками чорних тюльпан, які є символом королівської величі та приналежності до роялті. Це квіти високого статусу та величних відносин, згадувались  у творах Шекспіра та надали неабиякої популярності у Англії.

Купити квіти у Львові тюльпан доволі просто, завітавши на сторінку магазин,  Ви маєте можливість обрати потрібну категорію, яка найбільш актуально відповідатиме тематиці свята та спостить вибір оригінального букету. Купити квіти поштучно можна завітавши на однойменну категорію «Квіти поштучно»  та обравши кількість квітів. Флористами нашої компанії може бути  оформлений чудовий букет із врахуванням ексклюзивних Ваших побажань. Замовити букет за індивідуальним виконанням можна на сторінці «букет від флориста», який буде виконаний у відмінний традиціях професійної добірки та актуальності свята і з урахуванням ексклюзивних Ваших побажань.

Дбаючи про відмінний сервіс, ми пропонуємо скористатись послугою «доставка квітів», яка буде виконана у зазначений час та за вказаною адресою. Замовивши доставку квітів, Вам не доведеться очікувати на виконання замовлення, оскільки ми виконаємо його вчасно. При виборі послуги «Доствка квітів Львів» Вам зателефонує менеджер нашої компаній та узгодить час та адресу доставки, яку ми виконаємо безкоштовно. Пропонуємо купити квіти!