Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  ДОДАТКИ ДО БУКЕТІВ  /  Фруктовий комплімент
1

Фруктовий комплімент


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Час виконання замовлення варто узгодити із менеджером за телефонами, зазначеними на сторінці контакти.

Скористайтесь послугою доставка квітів та відчуйте відмінний сервіс фахівців.

Бажаємо приємно провести час !

Здавалось би, що може поєднувати квіти та фрукти? Проте  флористика сьогодні настільки розвинулась, що майже всі квіткові магазини пропонують квітково-фруктові композиції. Ми, в свою чергу, пропонуємо окрему послугу доставки фруктової композиції. Вона включає в себе такі фрукти: лимони, ківі та апельсини. Дана композиція виконана в декоративній дерев’яній коробці, що є автентичним поєднанням з плодами природи – фруктами. Природне дерево є прямим поєднанням з даними фруктами.

Досить часто, сидячи вдома, нам хочеться чогось особливого. Саме в такому випадку ми пропонуємо фруктовий шедевр з доставкою. Можна зробити приємне як жінкам, так і представникам сильної половини людства. Бувають також моменти, коли ваша близька людина занедужала і їй неабияк пасуватиме такий оригінальний пакунок із фруктами. Як відомо найбільш вітамінізований фрукт – ківі допоможе швидше видужати.

Купити квіти у Львові чи дану фруктову композицію можна у нас на сайті. Для цього потрібно на головній сторінці у закладці «пошук» знайти «Фруктовий комплімент» та додати його у корзину. Після цього ви зможете здійснити оплату. Щодо узгодження умов доставки квітів по Львову: заходите на сторінку «контакти» та телефонуєте за номером, який там вказано. Наші спеціалісти є справжніми професіоналами, що зможуть вам оперативно надати вичерпну інформацію.

Доставка квітів здійснюється швидко. ЇЇ умови ви можете прочитати на сторінці «доставка і оплата». Це дозволяє зробити теплий сюрприз близькій людині. В той час, коли чоловіки знають, що жінка однозначно зрадіє букету квітів, жінки ламають голову : чим здивувати чоловіка? А відповідь на це запитання досить просте : замовте у нас композицію « Фруктовий комплімент». Це не тільки здивує вашого обранця, але й приверне його прихильність до вас.

Креативність цього задуму є однозначною! Фруктовий подарунок приємно здивує та підніме настрій вашому адресату. Є також можливість підписати листівку та доповнити даний сюрприз.  Співпраця з нами принесе вам задоволення. Адже відмінний сервіс фахівців змусить вас повертатись до нас знову і знову. Ми пропонуємо багато креативних та творчих ідей, що дозволяють не зупинятись на квіткових витворах, а створювати сучасні та стильні привітання.

«Фруктовий комплімент» - це сучасний вибір подарунку з доставкою додому. Економте ваш час з нами. Насолоджуйтесь відмінним сервісом кожного дня.