Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  ДОДАТКИ ДО БУКЕТІВ  /  Торт Київський
Київський торт

Торт Київський


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Смачний подарунок стане чудовим доповненням до обраного букету, додасть солодкого позитиву до свята та неперевершеного смаку.

У нас завжди можна замовити додатковий подарунок до букету квітів (торти, іграшки, вази, цукерки) і листівки з текстом на Ваш вибір до Вашого замовлення.

Годину виконання замовлення варто узгодити із менеджером за телефонами, зазначеними на сторінці контакти.

Радимо купити квіти та обрати солодкий додаток для проведення приємного заходу, не витрачаючи чимало часу на організацію чудового подарунку. Квіти в поєднанні із солодким додатком створять приємне свято та надихнуть на позитивний настрій.

Надаючи повний комплекс послуг, ми пропонуємо скористатись послугою «доставка квітів». Вам достатньо залишити контактні дані отримувача та зазначити адресу доставки і ми виконаємо замовлення у визначені терміни. Дана послуга безкоштовна.

 

Київський торт, будучи візитною карткою Києва, завжди радував своїми смаковими властивостями київлян та гостей міста. Це неперевершений шедевр кулінарної майстерності смакує усім українцям та став національною гордістю вітчизняної кулінарії.

Історія виникнення рецепту випікання київського тора досі відома лише окремим пекарям Київської кондитерської фабрики імені Карла Маркса, а нам відомий кумедний факт, який передував створенню шедеврального рецепту. Якось кондитери фабрики чи то по квапливим подіям, чи то доленосно, але не поставили партію яєчного  білка призначеного для бісквіта, у холодильну камеру. На ранок Керівника бісквітного цеху Костянтина Микитовича Петренка охопила доволі неприємна несподіванка. Щоб приховати помилку колег, разом із помічником кондитера вони на свій страх і ризик білкові коржі переклали масляним кремом, посипали пудрою та прикрасили поверхню кремом у формі квіткового орнаменту. Цей факт передував формуванню ідеального рецепту  знаменитого  Київського тора, який зазнав значних змін до сьогодення.

Київський торт, настільки був популярним, що став відмінним подарунком до 70-ї річниці Л.І. Брежнєву  від Української РСР, рецепт якого не вдалось повторити московським кондитерам. Цей витвір мистецтва складався із сімдесяти коржів складених у три яруси і важив понад п’ять кілограмів.

Київський торт увійшов в історія української кулінарі як справжній витвір мистецтва  із неповторним смаком. Є настільки популярним сьогодні, що продовжує смакувати українцям. Цей легкий смак довершеності важко сплутати із будь-яким іншим смаком, торт добірно смакує радує шанувальників.

До шедеврального витвору мистецтва пасуватиме не менш шедевральний букет, який ймовірно стане витвором мистецтва у галузі флористики. Стильні троянди романтично налаштованого настрою довершать смак солодкої спокуси і Вам цілковито і в повному розумінні цього слова просто буде подарувати насолоду смаку та довершеність краси букету. Креативні гербери чи завжди свіжі тюльпани пасуватимуть так само солодко та неповторно.

Купити квіти у Львові  на сторінці магазин доволі просто, обравши категорію відповідно до тематики свята або ж Ви можете скористатись послугою доставка квітів Львів, які влучно та професійно виконають найкращий варіант букету квітів. Скориставшись послугою доставка квітів Ви не потратите багато часу на організацію свята, ознайомившись із правилами на сторінці "Доставка та оплата".