Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  БУКЕТ КВІТІВ  /  Рожеві тюльпани
pink tulips

Рожеві тюльпани


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Тюльпани – ніжні і зворушливі вісники весни, бажаний подарунок у будь-який час року. Ці казково красиві квіти символізують пробудження природи і торжество сонячного тепла над морозом і снігом. У нашому салоні флористики ви може замовити букет тюльпанів на протязі всього року, взимку і влітку.

Цінова політика нашої компанії спрямована на задоволення інтересів покупців. Тому, замовники з різним рівнем доходу зможуть підібрати ідеальний букет та купити квіти не виходячи з дому чи офісу.

Як доповнення до букету, є можливість замовити оригінальн вітальну листівку і подарунок.

Сподобався букет, але його немає на нашому сайті? Подвоніть чи напишіть нам і ми зробимо букет Вашої мрії!

Доставка квітів здійснюється кур’єром в найкоротші терміни. Доставка квітів-дуже зручна послуга, яка дозволяє дарувати коханим людям масу позитивних емоцій. Квіткова компанія «Delivery flower» дуже цінує увагу і час наших покупців.

Чарівність тюльпанів не заперечить жодна  шанувальниця прекрасного. Настільки чудовий та приємний ароматний бутон тюльпана, романтично та по-новому надихає на мриємні мрій та думки. Це квітка ясних поглядів, яка споконвіків прикрашала палаци та королівські замки, надихає романтикою та новаторством думок та подій. Будучи приємними та чудовими, рожеві тюльпани чудово символізують щирі  побажання щастя та радості. Є лояльним подарунком у ділових відносинах та приємним провісником добробуту у відносинах романтичних.

Народженні у Персії, тюльпани заполонили серця міщан та стали чудовою окрасою палаців царів. Про тюльпани співали у баладах, їх возвеличували у віршах. Тодішні поети палко та романтично описували тюльпани, як квіти неймовірної краси та романтики, які щиро та приємно дарують креативні новаторські думки та надихають позитивні дії.

Будучи завезеними у Туреччину, тюльпани стали справжньою національною гордістю. Красиві та свіжі провісники добробуту, вони заполонили палаци та оселі міщан із неабиякою популярністю, надаючи ніжність та красу в поєднані із романтизмом та величчю, достойною королівської уваги. Популярність тюльпан була настільки великою, що був прийнятий закон, який забороняв вивозити тюльпани за межі країни. Порушників суворо карали, залишаючи життя. В ті часи вважалось життя квітки важливіше за життя людини.

Справа в тім, що велич Османської імперії була настільки величною протягом віків, що в жодному випадку неможна було ділитись національними достоїнствами із «невірними». Така строга заборона розповсюдження додавала тюльпанам вкрай високого статусу та величності. Лише у шістнадцятому столітті австрійським послом вдалось передати саджанці тюльпан у Європу, де вони зацвіли пишним цвітом.

Флористи компанії «Delivery flower» пропонують широкий спектр послуг різноманітних букетів та квітів поштучно. Ми по групували букети у різні категорії для зручності у виборі бажаної композиції.   У категорії «Квіти поштучно» Ви можете швидко купити квіти, обравши необхідну кількість. Ми в першу чергу враховуємо Ваші побажання у вигляді майбутньої композиції. Із цією метою пропонуємо Вам послуги флориста, які за Вашими побажаннями виконають цікавий букет, додавши  композиції досвід гармонійного поєднання квітів та останні тенденції моди флористики.

Відмінний сервіс є найважливішою складовою ведення справ і саме тому ми пропонуємо послугу «доставка квітів», яка спростить можливість купити букет. Кур’єри  виконують доставку за вказаною адресою в узгоджений час, а також можуть виконати чудове привітання та передати вітальний конверт. Послуга «Доставка квітів Львів» виконується безкоштовно, і напевно стане чудовою несподіванкою для Вас. Пропонуємо купити квіти !