Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  БУКЕТИ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ  /  Пробудження весни
spring-awakening

Пробудження весни


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Ніжно рожеві тюльпани найбільш доречні раннім весняним ранком! Вони здатні розповісти про ніжність і турботу того, кому вони призначені.

Цінова політика нашої компанії спрямована на задоволення інтересів покупців. Тому, замовники з різним рівнем доходу зможуть підібрати ідеальний букет та купити квіти не виходячи з дому чи офісу.

Як доповнення до букету, є можливість замовити оригінальн вітальну листівку і подарунок.

Сподобався букет, але його немає на нашому сайті? Подвоніть чи напишіть нам і ми зробимо букет Вашої мрії!

Доставка квітів здійснюється кур’єром в найкоротші терміни. Доставка квітів-дуже зручна послуга, яка дозволяє дарувати коханим людям масу позитивних емоцій. Квіткова компанія «Delivery flower» дуже цінує увагу і час наших покупців.

Ніжні та приємні тюльпани завжди вабили своєю сонячною вдачею, надихаючи на пробудження нових цікавих думок та креативних ідей. Це квіти позитивних звершень, будучи тендітними та красивими, тюльпани милують око шанувальниць, даруючи позитивні емоції добра та затишку.

Історія походження тюльпан сягає одинадцятого століття та вперше згадується  у біблійних переказах.   Квітка набула неабиякої популярності у Персії, милуючи око царській знаті та будучи символом ніжної краси та оригінального поєднання кольорів. Саме кольори бутонів вабили шанувальників тюльпан, їх наслідували у   витворах мистецтва та у виготовлені прикрас.

 Шаленої популярності тюльпани набули у Туреччині, у часи правління Сулеймана І Пишного ( 1494-1566 ). Вони настільки припали до сердець, що були національною гордістю. Про тюльпани описували в поезіях та баладах, їх різноманітні кольори наслідували у виготовлені тканин.  Красу оригінальних відтінків реалізовували у кольорі ниток для пошиття коврів, вважаючи стильною добіркою тогодення.  У Туреччині прийняли закон про заборону вивозу квітів за межі границі та карали порушників стратою. Вважалось що квіти цінніші за життя людей, але у шістнадцятому столітті Огіра Гізеліна де Бусбек, будучи послом Австрійського імператора Фердинанта І, зумів надіслати до Відня велику партія цибулин та насіння.

Будучи ніжними та барвистими квітами, тюльпани здатні осяяти найзасмученіше серце, надихнути позитивом та  мріями про щось прекрасне і неповторне, наштовхнути на позитивні звершення та надовго відігнати апатію та хандру. Букет тюльпан здатний бути каплею чистої води для родючого ґрунту, який злегка осушився на сонці, даруючи неабияку велику порцію свіжості.

Купити квіти та подарувати яскравий букет сонячного проміння є оригінальною ідеєю, яка увінчана успіхом та приємною посмішкою на устах. На сторінці магазин Ви можете переглянути готові букет яскравих відтінків та вибрати найбільш привабливий. Також зателефонувавши за номерами сторінки контакти Ви можете скористатись послугами кваліфікованих флористів, які відмінно підберуть та гармонійно наповнять відмінний букет тюльпан на Ваш смак та розсуд. Скориставшись послугою «доставка квітів»   Ви будете приємно вражені швидкістю виконання замовлення. Із правилами доставки квітів Ви можете ознайомитись на сторінці Доставка та оплата. Також на цій сторінці Ви можете провести оплату коштів за обраний букет. Пропонуємо придбати букет тюльпан!