Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  ДОДАТКИ ДО БУКЕТІВ  /  Лампа Берже Diamant
Diamant Transparente Verre

Лампа Берже Diamant


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Лампа Берже «Diamant Transparente Verre» створена у співпраці з талановитими дизайнерами команди Tous les Trois. Будучи натхненною стилем ар деко, нова модель милує погляд стриманою формою, яка гармонійно доповнена рельєфним декором у вигляді граней дорогоцінного каменю. Подібно діаманту, укладеного у благородну оправу, ця лампа стане розкішною прикрасою для Вашого інтер’єру. Лампа продається в наборі з каталітичним пальником, воронкою, полум’ягасником і захисною оправою.

Матеріал: скло.

Обсяг: 3450мл.

Висота: 14,5 см.

Зробити замовлення  Лампи Берже та купити квіти в квітковому магазині «Delivery flower» можна прямо на сайті або, зателефонувавши по телефону нашим операторам у Львові (розділ контакти).

Наша мета – доставка квітів та додатків відмінної яості за доступними ціннами по Львову та області.

Ви можете бути впевнені, що Ваше замовлення буде доставлено в найкращому вигляді.

Аромат в приміщенні створює особливий настрій та стан душі. Він здатний надихнути приємними відчуттями та стимулювати до позитивного душевного балансу. Приємний аромат ніжно розслабляє та спонукає до позитивних мрій і відмінного відпочинку. Лампи Берже є відмінними збудниками приємних ароматів, які мають  особливу ауру та стан позитиву.

Лампа Берже пристосовані для очищення і ароматизації повітря в приміщеннях, методом каталітичного горіння. Цей принцип відомий з початку XIX століття, будучи винайденими у 1897 році помічником аптекаря Морісом Берже, лампу каталітичного горіння було створено для очищення повітря у лікарняних палатах. Це запатентоване відкриття стало  рішенням проблеми очищення повітря в закритих приміщеннях тих часів, а сьогодні компанія Берже є найбільшим в світі виробником ламп. Перша лампа складалася з скляної посудини, куди заливався спиртовий розчин, і каталітичного пальника, яку запатентував Берже. Пальник складається з гніту і горловини, яка виготовлена ​​з кераміки і має платинове напилення по контуру.

Лампи Берже високо цінувалися і використовувалися по всій Європі, особливої популярності вони набули були у Франції. Саме тут лампи стали відомими серед місцевої знаті. Відомі Пабло Пікассо і Жан Кокто за допомогою лампи видаляли неприємний  запах у своїх квартирах. З початку XX століття лампа стає предметом мистецтва, над її дизайном працює  ряд майстрів, а її вигляд змінюється. Сьогодні лампу Берже не використовують в медицині, але вона знайшла широке застосування в будинках і офісах для ароматизації. Для ароматичних ламп варто придбати ароматизовані різного смаку рідини, які приємно та романтично наповнять повітря чудовими ароматами, ніжно поринаючи у ауру розслаблених та приємних ароматів.

Купити квіти разом із Лампою Берже  можна на сторінці магазин, обравши бажаний букет разом із цікавим додатком. Це ексклюзивно  романтичний та цікавий подарунок, який надихає на атмосферу позитиву та романтики, приємно та ніжно розслабляє свідомість, спонукаючи до позитивних подій. Квіти та лампа Берже створюють чудовий романтичний вечір, затишно та приємно дурманять думки, скеровуючи їх у позитивні мрії. Скористайтесь послугою «доставка квітів» та не витрачайте час на купівлю чудового букету. Пропонуємо купити квіти та романтичний додаток.