Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  БУКЕТ КВІТІВ  /  Весняна свіжість
spring awakening

Весняна свіжість


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Класичні і одночас по-весняному яскраві червоні тюльпани немов створені для того, щоб їх дарували з любов’ю на найрадісніші свята найдорожчим людям.

Цінова політика нашої компанії спрямована на задоволення інтересів покупців. Тому, замовники з різним рівнем доходу зможуть підібрати ідеальний букет та купити квіти не виходячи з дому чи офісу.

Як доповнення до букету, є можливість замовити оригінальн вітальну листівку і подарунок.

Сподобався букет, але його немає на нашому сайті? Подвоніть чи напишіть нам і ми зробимо букет Вашої мрії!

Доставка квітів здійснюється кур’єром в найкоротші терміни. Доставка квітів-дуже зручна послуга, яка дозволяє дарувати коханим людям масу позитивних емоцій. Квіткова компанія «Delivery flower» дуже цінує увагу і час наших покупців.

Тюльпани завжди славились чудовим збудником позитиву, даруючи приємний настрій, вони наповнюють атмосферу чарівною нотою поваги та взаєморозуміння. Рожеві тюльпани є символом визнання трудових досягнень та є відмінним діловим компліментом. Подарований букет рожевих тюльпан є  позитивним тоном у формуванні тривалих партнерських відносин, надихає робочі будні яскравою та цікавою новизною та являється хорошою невимушеною відзнакою досягнень. Рожевий колір, як правило, несе стиль ділових відносин, але є приємною та цікавою романтичною відзнакою особливої поваги та чуйних відносин.

Тюльпани зародились на теренах палких сонячних країв, сьогодні це країна Іран, але перша згадка про ці   квіти сягає часів апогею Персії. Будучи чудовими та неповторними, тюльпани завоювали велику популярність серед царської знаті та стали чарівною окрасою царського палацу та урочистих подій того часу. Про тюльпани писали вірші  та легенди їх оспівували у піснях, залишивши приємні спогади про ці чарівні квіти. Будучи ніжними та яскравими одночасно, тюльпани  надихають новаторством ідей та дарують неповторний аромат позитиву та щастя.

Саме тому тюльпани стали національною гордістю Османської імперії. Саме там тюльпани набули апогею своєї популярності, осівши у палацах протягом століть. Приємний та ніжний стиль тюльпан яскраво бадьорив свідомість, надихав на реалізацію новаторських рішень. Це квіти простої вдачі, на перший погляд, та особливого шарму в глибині своєї сутності, вони  стали національною гордістю імперії та не мали права бути вивезені за кордон. Було прийнято закон, який забороняв продаж та вивіз тюльпан, а порушників карали стратою.  Тюльпани дарували яскраві тони та надихали ніжністю.

Та все ж у шістнадцятому столітті послом Австро-Угорської імперії було відправлено цибулини тюльпан у Європу, і саме з цих часів почався розвиток тюльпан у європейських країнах. Будучи неперевершеними  у своїй красі та простоті, даруючи оригінальність та вишуканість, тюльпани були описані Шекспіром як величні квіти королівської знаті. Вони набули поширення в Англії та стали чудовим здобутком у садах королівства. Французи, як палкі шанувальники краси, з романтизмом та шармом позитиву прикрашали королівські палаци та замки дворянської знаті. Свого яскраво-ніжного цвіту тюльпани не втратили і до сьогодні, дарують радість та стиль позитивних новаторських дій.

Радимо купити квіти у Львові у нас на сайті та скористатись послугою «доставка квітів» , яку ми виконаємо вчасно та без затримок. Послуга «Доставка квітів Львів» є абсолютно безкоштовною та стане чудовим подарунком для швидкого виконання Вашого замовлення. Пропонуємо купити букет !