Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  СЕЗОННІ БУКЕТИ  /  Ідеальне поєднання
the perfect combination

Ідеальне поєднання


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Фіолетові тюльпани є символом королівської величі. Це квіти високого статусу та величних відносин, згадувались у творах Шекспіра та мають неабияку популярність і сьогодні.

Цінова політика нашої компанії спрямована на задоволення інтересів покупців. Тому, замовники з різним рівнем доходу зможуть підібрати ідеальний букет та купити квіти не виходячи з дому чи офісу.

Як доповнення до букету, є можливість замовити оригінальн вітальну листівку і подарунок.

Сподобався букет, але його немає на нашому сайті? Подвоніть чи напишіть нам і ми зробимо букет Вашої мрії!

Доставка квітів здійснюється кур’єром в найкоротші терміни. Доставка квітів-дуже зручна послуга, яка дозволяє дарувати коханим людям масу позитивних емоцій. Квіткова компанія «Delivery flower» дуже цінує увагу і час наших покупців.

Букет чарівних фіолетових тюльпан приємно та ніжно стане влучним продовженням до щирих привітань та гармонійно доповнить свято позитивом. Фіолетові тюльпани світлих відтінків несуть шарм Древніх віків, де ці чарівні квіти були визнані оригінальною приналежністю до  королівської знатті. Це квіти сонячного ясного настрою, просто та влучно створюють ауру креативних думок, надихаючи на новаторство та позитивні звершення. Букет тюльпан такий популярний серед молоді, в оригінальний спосіб красується у рухах закоханої пари, прогулюючись романтичними вуличками міста. Букет тюльпан покликаний створити свято душі та почуттів навіть без свята як такого.

Тюльпани зароджені у Персії, у перекладі «тюрбан» означають головний убір. Вони доволі подібні до тих головних уборів, які носили тогочасні царі та вельможі. Будучи оригінальними та ніжними, тюльпани були достойною окрасою царських палаців та урочистих події тих часів. Про ці чарівні квіти співали у пісня та описували у легендах, ними захоплювались цариці та принцеси, які насолоджувались красою та неймовірною ніжністю пелюстків цих провісників новизни та креативу.

Тюльпани стали національною гордістю в Османській імперії, надаючи шарму новаторства та ніжної романтики. Вони були чудовою окрасою палаців та дарували радість його мешканцям. Вважалось, що ці квіти володіють особливим магнетизмом та надають неймовірний заряд позитиву та бадьорості. Будучи національною гордістю, тюльпани набули великого поширення в Османській імперії і тільки. В ті часи було прийнято закон, який забороняв вивіз тюльпан за межі імперії, а порушників суворо карали стратою. Відтак тюльпан надовго осів у палацах Султана та прилеглої знаті.

У шістнадцятому столітті за вдяки спритним діям австрійського посла, тюльпани були передані у Європу, де зацвіли яскраво та неповторно у палацах австрійських князів. Тюльпани набули великого поширення серед англійської знатті та приємно зацвіли у садах ЇЇ величності. Будучи популярними квітами, тюльпани набули гучного поширення у романтичній Франції, милуючи око королівській знаті та наближеному Йому оточенню.  Тюльпани і сьогодні несуть ауру позитиву та надихають на позитивні та романтичні вчинки, будучи простими та ніжними вони створили епоху в історії флористики.

Купити квіти у нас на сайті можна на сторінці магазин. У розділі «Квіти поштучно» варто обрати бажану кількість тюльпан та замовити послугу «доставка квітів», зазначивши адресу та контакти отримувача. Послуга «Доставка квітів Львів» здійснюється безкоштовно та є чудовим подарунком до приємного свята. Пропонуємо купити квіти!