Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  КВІТИ ПОШТУЧНО  /  Червона троянда
Троянда (2)

Червона троянда


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Червоні троянди традиційно є найпопулярнішими квітами.

Говорять, що краще взагалі не купувати, ніж купити дешеві троянди. Якщо Ви хочете подарувати гарний букет з троянд, в нашому квітковому магазині можна обрати та купити квіти на будь який смак. У нас прийнятні ціни, свіжі троянди в необмеженій кількості.

Скориставшись послугою «доставка квітів», Вам непотрібно відволікатись від власних справ, а просто очікувати виконання замовлення. Дана послуга приємно здивує Вас оперативністю виконання. Бажаємо гарно провести час !

Червоні троянди найкращі романтики, покликані дарувати кохання та надихати на проведення приємних вечорів. Будучи чарівними та неперевершеними у своєму стилі, вони дарують масу позитивних моментів, які  надихають щастям та приємними думки. Червоні багряні тюльпани так сильно і так тонко навівають ноти романтичних відносин, що перед ними не встоїть навіть найнеприступніше серце, заглиблене у рутину буденних справ. Бутон багряної троянди спокусливо та звабливо тривожить жіночі серця, будучи романтичним та стильним подарунком.

Багряно червона троянда, будучи символом кохання, покликана дарувати щастя та радість.   Про неї співали у піснях, а про її красу було складено чимало легенд та переказів.  Історія походження романтичної квітки червоних пелюстків являється теж легендарною. За переказами грецької міфології червона троянда з’явилась із  капель крові Афродіти, шлях якої був вкритий білими трояндами. Поранивши ногу об шипи білої троянди, краплина крові потрапила на ніжні пелюстки квітки, надавши романтичного червоного забарвлення. Так з’явилась  прекрасна квітка любові та кохання, неподібна до жодної з тодішніх квітів, залишаючись особливою і сьогодні.

Троянда залишилась символом романтизму та кохання, являлась ознакою присутності Афродіти, за грецькою міфологією та символом прихильності Венери за римською міфологією, які були покровительницями закоханих. Їх образ залишив  по собі ряд чудових та романтичних історій, часом із трагічним закінченням, але зажди із проявом палкого та сильного кохання.

Троянди володіють особливим романтизм та шармом неперевершеної краси. Це квіти, пелюстки яких є основою для виробництва найприємніших ароматів натуральних парфумів. Будучи основою для виробництва так званої «трояндової води», пелюстки троянди добірно збирають, промивають та піддають обробці, результатом якої є відома «трояндова вода», яка в свою чергу  є основою виробництва усіх парфумів натурального походження. Трояндову воду і до сьогодні виготовляють у Ірані, а найбільшим її  імпортером протягом століть залишається Франція.

Купити квіти доволі просто та зручно, завітавши на сторінку магазин Ви можете обрати бажаний букет, який буде виконаний вчасно та у зазначені терміни. Для зручності отримання замовлення ми пропонуємо замовити послугу «доставка квітів», яку ми виконаємо за узгодженими термінами та  за вказаною адресою. Послуга «Доставка квітів Львів» здійснюється безкоштовно і є чудовим подарунком для Вас. Пропонуємо купити квіти!