Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  КВІТИ ПОШТУЧНО  /  Хризонтема рожева
Рожеві хризантеми

Хризонтема рожева


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

У нашому магазині Ви можете купити квіти, шикарні букети з хризантемами, які можна відправити з нашим кур’єром своїй коханій дівчині, нареченій, дружині чи мамі. На вибір представлені найпопулярніші букети: жовті хризантеми, альстромерії і хризантеми, а також красиві недорогі букети, в які входять квіти гербери і хризантеми, білі хризантеми та альстромерії, букет з хризантем і гербер.

Ви можете довіритись флористам нашої компанії та замовити виконання індивідуального букету, озвучивши побажання за телефонами на сторінці “контакти”.

Пропонуємо скористатись послугою “доставка квітів“, яка є абсолютно безкоштовною та придбати подарунок не виходячи із дому чи офісу.

Неповторний вигляд рожевих хризантем не може залишати байдужим серця шанувальників. Це відмінний колір для чудового довершення букету має ніжний аромат та надихає свіжістю та неповторними відчуттями.

Будучи національною гордістю країн Сходу, хризантеми  настільки стали популярними та масовими квітами, що тільки в Японії налічується більше трьохсот видів.  Квіти хризантем  набули масового поширення в Китаї та Кореї і звісно європейською шанувальницею цих чудових та довершених букетів стала Голландія. У Китаї ці квіти набули активного поширення ще дві з половиною тисячі років тому, але в Європу ці квіти були завезені  в 1789 році, а до 1802 європейці вивели перших десять видів сортів цих неперевершених та сонячних квітів.

Хризантеми, неперевершені у своєму вигляді, налічують понад шістсот п’ятдесят видів сортів та добірні сімдесят сім видів цих чарівних квітів були нагороджені особливою премією  Королевою Британії. Ясний та свіжий подих романтики виділяє хризантеми на особливий щабель слави.

Будучи магічною квіткою у країнах Сходу, про хризантеми складені древні повір’я та легенди, описуючи ці квіти  як  провісники добра любові  та великого позитивного звершення. Магії хризантем надили легенди, зміст яких крився у боротьбі добра та зла у перемозі світлих сил, кульмінаційну роль в яких відігравали чарівні і неповторні хризантеми.

Хризантеми активно використовували у кулінарії, вони служили добірною прикрасою приміщень, гармонійно передаючи тони кольорів, які в унісон довершували позитив свята. У Японії та Китаї цим чарівним та ніжними творінням природи надають особливе значення, їхня гама насичених кольорів виводить хризантеми на найвищий щабель пошани та захоплення. Хризантема – улюблена квітка Японців, одна із найважливіших символів їхньої культури, також популярна у лікарських цілях.

Купити квіти хризантем доволі просто та зручно, переглянувши пропозиції готових букетів на сторінці "магазин". Для виконання індивідуально замовлення, яке ідеально відповідатиме Вашим побажанням, варто зателефонувати за телефонами, зазначеними на сторінці "контакти". Доставка квітів дозволить Вам спокійно та без хвилювань займатись власними справами. Вказавши адресу доставки Ви отримаєте виконання послуги вчасно. Ознайомитись із правилами доставки Ви можете на сторінці "Доставка та оплата", а також провести оплату на виконанні послуги.