Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  КВІТИ ПОШТУЧНО  /  Хризонтема біла
Білла хризонтема

Хризонтема біла


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Білі хризантеми ще називають квітами сонця, вони надихають свіжістю та гармонійно поєднуються із іншими квітами, надаючи букету багатого та довершеного вигляду.

Купити квіти не складе труднощів. При необхідності наші флористи-дизайнери допоможуть Вам визначитися з вибором букета відповідно до тематики і події.

Пропонуємо скористатись послугою доставка квітів, яка є абсолютно безкоштовною та допомагає придбати квіти, букети, квіткові композиції не виходячи з дому чи офісу. Шукайте привід, а квіти ми завжди доставимо.

Білі хризантеми, несучи ауру свіжості, гармонійно та чудово довершують букет, надаючи йому обрисів повноти та шарму романтики. Здавна хризантеми привертали увагу багатьох шанувальників і сміло можна сказати, що ці квіти завоювали любов та повагу.

Квіти хризантеми мають тисячолітню історію, їм присвячені чимало балад та легенд. В одній з таких описується що злий дракон захотів викрасти у людей сонце та  обійнявши його, сильно попік лапи, від шаленої люті він почав рвати та топтати сонце, яке розсипало проміння і на м’ясцях розсипаного сонячного проміння виросла хризантема. До сьогодні невідоме точне місце народження хризантем, єдине в чому впевнені дослідники, це те що хризантеми народжені на Сході.

В перекладі з японської хризантему називають «сонцем», ця чарівна квітка здатна наповнити життям все навкруги, надихнути позитивним звершенням, любов’ю та щастям. Хризантема є доволі популярною квіткою в Японії, вона  зображена на паперових купюрах та відчеканена на монетах. Для культури Японії традиційно популярним є виготовлення декоративних ляльок із живих хризантем.  Тривалий час зображення квітки – сонця вважали священний, в ті часи хризантеми були на вагу золота, їх вважали власністю імператора, а в 1876 році був створений Орден хризантем, який був найвищою нагородою в країні.

Про хризантеми складені вірші, поеми та перекази, їх шанують і сьогодні як величні квіти Сходу. В Японії святкують свято хризантем, на якому  на ляльок в людський ріст одівають історичні костюми, виготовлені із хризантем. В цей день японці п’ють саке із пелюстків цих чудових та неповторних квітів сонця, які ваблять ясним виглядом та неповторним ароматом світлих та добрих емоцій.

Купити квіти дуже просто та легко, з цією метою ми розмістили на сторінці "магазин" пропозиції готових квітів, при тому поділили їх на категорії для зручності у виборі. Також Ви можете висловити особливі побажання у виконанні букету, які будуть реалізовані досвідченими флористами. Достатньо описати свої побажання  за телефонами сторінки "контакти". Для зручності та швидкого виконання замовлення Ви можете скористатись послугами доставки квітів. Доставка квітів здійснюється безкоштовно у межах міста Львова.