Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  ВАЗОНИ  /  Фаленопсис каскад
Фаленопсис каскад

Фаленопсис каскад


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Фаленопсис  часто називають “орхідеями-метеликами”, тому що їх чарівні квітки різноманітної форми, розміру, малюнку та кольору – білі, жовті, рожеві, червоні, фіолетові, коричневі і зелені – нагадують тропічних метеликів.

Ми представляємо своїм клієнтам великий асортимент продукції, ознайомитись з яким можна на сторінці магазин нашого сайту, щоб кожен зміг переконатись в цьому.

Купити квіти не складе труднощів. При необхідності наші флористи-дизайнери допоможуть Вам визначитися з вибором букета відповідно до тематики і події.

Ми пропонуємо тільки якісні квіти та супутні товари. Роблячи замовлення букетів, Ви можете бути впевнені в тому, що Вам привезуть живі, нещодавно зрізані квіти. Доставка квітів здійснюється в точно обумовлений час в руки адресата.

Шукайте привід, а квіти ми завжди доставимо.

Є два типи фаленопсисів: стандартний і мініатюрний. Під час цвітіння стандартні види фаленопсиса досягають висоти 1 метра з дюжиною і більше квіток, мініатюрні - заввишки не більше 30 см з меншою кількістю більш дрібних квіток. Різні види і сорти фаленопсиса цвітуть у різний час, кожна орхідея може цвісти до 3 разів на рік. Обпадання нижнього старого листя - нормальне явище, завдяки чому орхідея не розростається занадто сильно.

Фаленопсиси - невибагливі вічнозелені, постійно зростаючі орхідеї; їх види і квітучі майже цілий рік гібриди ідеальні для початківців. При правильному догляді фаленопсиси рясно, тривало цвітуть і живуть в будинку до 7 років.

Для фаленопсиса потрібно тепле місце з розсіяним світлом без прямих сонячних променів. Добре ростуть фаленопсиси і в глибині кімнати при достатньому штучному освітленні. При нестачі світла і при зниженні температури менше 16 градусів у готових до цвітіння фаленопсисів можуть опадати бутони. Температура змісту цих теплолюбних орхідей не повинна бути нижче 18 градусів (крім осені, коли потрібно близько 1-2 місяців утримувати фаленопсиси при температурі 16 градусів для закладки квіткових бруньок); зона комфорту для фаленопсиса знаходиться в межах 22-24 градуси.

Поливання квітки повинне бути дуже помірним ціл рік, особливо взимку. Субстрат не повинен сильно пересихати, але перед черговим поливом дайте корінню злегка підсохнути, оскільки крім води квітці потрібне і повітря. При зайвому поливі можлива поява грибкових інфекцій. Можна поливати фаленопсис методом "купання", наполовину опускаючи горщик з орхідеєю на короткий час у відро з м'якою водою, щоб субстрат просочився вологою.

Квіти Фаленопсиса вимагають постійного підтримання високої вологості повітря всіма можливими способами. Обприскування листя і повітря навколо орхідеї потрібно проводити в режимі найдрібнішого розприскування, щоб вода виходила у вигляді "туману" і потрапляла на листя у вигляді "водяного пилу", а не крапель, які, стікаючи, можуть потрапити в серцевину розетки листя, що призведе до гниття. При обприскуванні вода не повинна потрапляти на квіти.

Купити квіти у Львові Ви можете на сайті на сторінці "магазин" та замовити доставку, використавши послугу "доставка квітів". На сторінці "доставка та оплата" Ви можете ознайомитись із правилами доставки квітів та провести оплату коштів  не виходячи із дому чи офісу. Пропонуємо купити квіти!