Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Талий сніг

Талий сніг


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Білі та світлі тони оформлення приємно освіжають думки та мрії, влучно та оригінально доповнюють Ваші найщиріші побажання та відмінно вписуються у святкування урочистих подій.

Корзина квітів завжди виглядає велично та багато, а особливо, коли наповнена такою кількістю різновидів ніжних квітів, які гармонійно поєднані в особливу композицію свята та урочистості.

У нас Ви можете купити квіти, замовити букети квітів і композицій з будь-якого приводу.

Незмінним залишається висока якість квітів і робіт наших флористів, своєчасна доставка квітів, а також можливість обговорення та внесення Ваших коректив у замовлення.

Ми пропонуємо тільки якісний товар.

Купити квіти у Львові  доволі просто та зручно, варто обрати композицію на сторінці магазин та замовити послугу «доставка квітів», залишивши контакти отримувача. Послуга «Доствка квітів Львів» є безкоштовною і може бути приємними  подарунком для Вас.

Корзина квітів завжди виглядає чудово та яскраво. Це зручний приємний та ясний подарунок в жодному випадку не залишить байдужим серця  та приверне увагу оточуючих. Чудове поєднання квітів у світлих тонах гармонійно та влучно підкреслює велич свята, надає щирим привітанням ясних тонів та наповнює серця позитивом. Це відмінний подарунок для урочистих привітань, стильно та влучно стане чудовим компліментом у ділових відносинах.

Композиція виконана у світлих тонах  і поєднує романтичні та оригінальні квіти ранункулюс, еухаріс, тюльпан та бузок. Гармонійне поєднання квітів надихає на світлі тони, які приємно опановують серця. Корзина «Талий сніг» напрочуд цікаво оригінальністю виконання, адже містить квіти глибокої історії , які гармонійно розбавлені цікавими додатками. Історія походження квітів надихає шармом величі та помпезних поглядів. Це квіти, які були вшановані царями, султанами та королівською знаттю.

Неповторний та оригінальний світлий колір   ранункулюс дарує почуття свіжості та чистоти, романтика квітки криється у влучно складених пелюстках, наче сама природа надихнула бутон любов’ю. Квітка зароджена у садах Малої Азії, у країнах Іран та Сирія, неабиякої популярності набула у Туречиині. У шістнадцятому столітті була завезена із Туреччини у Європу і стала справжньою та неповторною шедевральною красунею.   Велич та красу ранункулюс    достойно оцінила королівська знать Англії. Ставши улюбленицею  Королеви Єлизавети, ранункулюс посів достойне місце у садах її королівської величності.

Гармонію світлих тонів корзини продовжить білий цвіт еухаріс. Родом із Південної Америки, він був завезений у Європу у дев’ятнадцятому столітті. Будучи світлим та ніжним, еухаріс романтично та ніжно чарував своєю тонкою натурою ясної квітки, даруючи позитив та приємність.

Неперевершений тюльпан явно та по свіжому доповнює композицію оригінальністю та світлими тонами. Тюльпан чудова квітка зароджена у Персії, набула гучного поширення у Туреччині. Незважаючи на закон, який дозволяв страчувати експортерів цих удових провісників краси,  у шістнадцятому столітті австрійський посол передав цибулини тюльпану Європу, де й вони набули величі і цвіту.

Чарівну композицію влучно розбавляє бузок, який ніжно овіває квіти та продовжує дух приємного та  світлого тону, вабить ясними та ніжними пелюстками.