Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Кіт у квітах

Пухнастий друг


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Композиція Пухнастий друг – це клубок позитиву! Грудочка радості! Весь світ в одному букеті! Ця композиція з хризантем буде прекрасним подарунком для будь-кого, адже хризантеми – це справжні маленькі сонечка, які наповнюють життя радістю і позитивом.

Ви завжди зможете наповнити життя своїх рідних чи близьких людей позитивом та яскравими емоціями, даруючи оригінально виготовлений букет. Купити квіти у нас можна у готовому вигляді, переглянувши варіанти на сторінках нашого магазину або ж замовити індивідуальне оформлення майбутнього букету.

Працюючи на ринку понад п’ять років, ми завжди ставили за правило виготовляти ексклюзивні букети, які відмінно поєднували кольори, квіти, наші креативні ідеї та як результат,  гарантовано подобались нашим клієнтам.

Завдяки відмінному  сервісу доставка квітів, Ви залишитесь задоволеними виконанням букету та без особливих зусиль можете його отримати, зекономивши свій час.

Неймовірний букет «Пухнастий друг» підніматиме настрій при будь якому святі. А яка асоціація спадає вам на думку чуючи таку оригінальну назву? В першу чергу це котик. І повірити в те, що у формі котика може бути букет квітів дуже важко. Проте у нас на сайті ви можете знайти багато креативних букетів, які здивують ваших близьких.

Букет «Пухнастий друг» наші флористи виконали з неймовірно цікавих та насичених квітів – хризантем. В першу чергу ця квітка символізує  Японію. Адже хризантема зображена на їхніх монетах. Також прийнято вважати, що найвищою нагородою цієї країни є також орден Хризантеми. Японці святкують день Хризантеми. Це заклечається у зануренні в кольорову гамму хризантем та глибоких роздумах про суть життя.

Оригінальність виконання даного букету фокусується в природньому та реалістичному вигляді такої ніжної тваринки – котика. Котик складений із ніжно-фіолетових, а також  молодих зелених та світло-фіолетових хризантем. Компонування саме цих відтінків показує нам дану квіткову композицію досить ніжною та справжньою. Погляд котика вдалося виразити за допомогою лялькових очей з віями. Строгий та впевнений погляд довершує букет разом із бантом, що гармонійно прив’язаний до шиї котика, нагадуючи нам про нашийник.

Купити квіти у Львові зовсім не важко. Для цього потрібно у закладці «пошук»  знайти даний букет хризантем. Після цього помістити його у кошик, а вже звідти ви можете здійснити он-лайн покупку. Якщо у вас з’являться певні питання щодо даного букету, замовлення чи термінів доставки, ви можете зателефонувати нашим менеджерам. Контактні номери телефонів знаходяться у закладці –«контакти». Наші фахівці нададуть вам потрібну інформацію. Доставка квітів є безкоштовною у Львові. У Львівській області доставка також здійснюється, але оплачується згідно вашої домовленості. Термін доставки – не швидше ніж три години в день замовлення. Щоб квіти доставили адресату день у день замовлення, потрібно оплатити до 16 години.

Букет хризантем «Пухнастий друг» буде влучним на день народження юній дівчині, на хрестини чи на будь яку іншу веселу, яскраву  та позитивну подію. На сьогоднішній день вже не так оригінально виглядає подарунок у вигляді м’якої штучної  іграшки. То чому ж не йти в ногу з модою, і не потішити близьку людину таким веселим, свіжим, ніжним та  гармонійним подарунком? Приділіть трішки уваги своїм рідним.