Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  БУКЕТИ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ  /  Місячна соната
moonlight Sonata

Місячна соната


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Місячна соната – це чудовий, багатий букет жовтогарячих тюльпанів в гармонійному поєднанні з ірисами. Будучи відмінним подарунком, букет «Місячна соната»  ламає усі стереотипи навіяні минулим.

Цей прекрасний весняний мікс тюльпанів та ірисів принесе у Ваше життя тільки хороше.

Цінова політика нашої компанії спрямована на задоволення інтересів покупців. Тому, замовники з різним рівнем доходу зможуть підібрати ідеальний букет та купити квіти не виходячи з дому чи офісу.

Як доповнення до букету, є можливість замовити оригінальн вітальну листівку і подарунок.

Сподобався букет, але його немає на нашому сайті? Подвоніть чи напишіть нам і ми зробимо букет Вашої мрії!

Доставка квітів здійснюється кур’єром в найкоротші терміни. Доставка квітів-дуже зручна послуга, яка дозволяє дарувати коханим людям масу позитивних емоцій. Квіткова компанія «Delivery flower» дуже цінує увагу і час наших покупців.

Місячна соната – це чудовий букет жовтогарячих тюльпанів. В поєднані із  красивими пелюстками ірисів, цей букет надає багату палітру гармонійно поєднаних кольорів. Будучи яскравим подарунком, букет «Місячна соната»  ламає усі стереотипи навіяні минулим. Жовті тюльпани настільки яскраві та приємні, що дарують неабияку велику порцію позитиву та надихають на цікаві та приємні враження. Це корзинна радості та яскравих моментів у житті, в жодному випадку не стане провісником негативних віянь, а навпаки подарує приємні моменти  радості. Будучи цікавою квіткою, тюльпан подарував легендарну історія свого походження.

Народження чарівного тюльпану сягає часів величного розвитку Персії. У перекладі тюльпан означає головний убір, актуальний тогочасному суспільству. За вдяки тонким лініям пелюстків, бутон квітки дуже подібний до головних уборів тогочасних вельмож. Тюльпан набув великої популярності серед царської знаті та був оспіваний та описаний у піснях та баладах.

Грандіозно великого поширення тюльпан набув на теренах Османської імперії. Будучи улюбленцем придворної знаті, тюльпан так сильно запав у серця шанувальників, що століттями милував око мешканцям палаців та замків придворної знаті. Тюльпан став національною гордістю Османської імперії і, напевно, саме тому було прийнято закон про заборону вивозу чарівної квітки за межі кордонів. Порушників строго карали стратою. Тюльпани набули великої популярності, будучи чудовими та ніжним квітами, вони покликані дарувати радість та надихати на новаторські ідеї.

До шістнадцятого століття тюльпани цвіли красою та ароматом свіжості на території Османської імперії, ціною життя було заборонено вивіз квітів із країни, але у цьому ж тики шістнадцятому столітті австрійським послом було передано цибулини розсади у Європу, де ці квіти зацвіли буйним цвітом. Про тюльпани толерантно та велично згадував Шекспір, назвавши їх квітами королівської пошани. Саме у Великобританії тюльпани набули великого поширення серед місцевої знаті та стали чарівною окрасою королівського саду. У Франції тюльпани стали цікавою окрасою палаців короля та більшості урочистих подій тих часів. Тюльпани набули визнання як квіти  радості та креативу, надихаючи свіжістю та новаторськими ідеями розвитку подій.

Тюльпани можна обрати на сторінці магазин у категорії «квіти поштучно», на якій можна купити квіти разом із замовленням послуги «доставка квітів». Варто вказати телефони і адресу отримувача та узгодити час виконання замовлення. Послугу «Доставка квітів Львів» виконуємо безкоштовно. Пропонуємо купити квіти.