Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  БУКЕТИ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ  /  Лісова палітра
Букет "Лісова палітра"

Лісова палітра


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Спеціальна пропозиція від «Delivery flower» букет з різних квітів і декоративної зелені, зроблений нашим досвідченим флористом. Якість, свіжість і вишуканий дизайн гарантовано!

Отримувати такі подарунки дуже приємно, адже вони – знак уваги, турботи та щирих почуттів. А що може бути дорожче, ніж радість дорогих нам людей?

У нас предствлено ​​широкий асортимент товару: свіжих квітів (троянди, гербери, хризантеми, фрезії, іриси, кали і т.п.), а також букети квітів, квіткові інтер’єрні композиції та інше. Кожен може знайти для себе та купити квіти: від маленьких букетиків до величезних оберемків квітів найрізноманітніших сортів, кольору, розмірів.

Якщо побажаєте, до складу букета квітів можна внести зміни (наприклад, замінити сорт квітів або колір, висоту або кількість, кольори) – ми намагаємося зробити так, щоб кожен букет квітів був унікальним і неповторним і щоб Вам не потрібно було більше шукати де замовити доставку квітів – все є на нашому сайті – і різноманітність чудових букетів, і доставка квітів, букетів та композицій і додаткові подарунки.

«Лісова палітра» є чудовим поєднанням  багатогранних та різнопланових квітів, які вдало підібрані досвідченими флористами компанії «Delivery flower»,  дарує свіжість природи та несе дух загадковості. Ця довершена композиція влучно та чарівно красуватиметься у руках винуватиці свята, додаючи неабияких позитивних та  яскравих вражень. Букет поєднує троянди та гвоздики, ніжні та тендітні квіти фрезі і насичені та оригінальні квіти ранункулюс. Влучне оформлення букету додає йому чарівності та грандіозно цікавого вигляду, знатного по особливому виділити його серед маси інших букетів. Це букет особливої харизми та атмосфери, оскільки поєднує надзвичайно романтичні та стильні квіти,  історія яких сягає Древніх часів.

Троянда, будучи королевою флори, дарує неперевершений дух романтики та звабливо і ніжно топить навіть холодні серця, даруючи грандіозні відчуття позитиву та радості, піднімає настрій і окрилює, часом заклопотані буденністю, думки. Це квіти кохання, романтики та легендарних переказів Древнього Єгипту, Греції, Риму, які породили цілу культуро розвитку троянд.

Будучи символом боротьби та свободи, гвоздика має неабиякі чудодійні  лікарські властивості. Історія цієї неординарної квітки сягає хрестових походів, а саме Королем Франції Людовіком IХ були винайдені цілющі властивості гвоздики, які використовували у лікувальних цілях у часи Хрестових походів.  Гвоздика набула високого визнання в Англії, про неї писав Вільям Шекспір, як про квітку глибокої вроди та неперевершеної краси. Гвоздика особливо припала до душі Кролеві Елизаветі та усій королівській знаті та надовго осіла у королівському саду її величності. Гвоздика неперевершено доповнює красу та шарм оригінальних букетів та надає аромат вільних та невимушених відносин.

Чарівна квітка ранункулюс, є ще одним улюбленцем королівської знаті Великобританії. Завезений із Турції у ХVI столітті  ранункулюс був одним із найпопулярніших квітів королівського двору, милував око неповторними та чарівним виглядом і ароматом свіжості та неперевершеної вроди. Він довершено красувався у букетах та відмінно милував око у садах королівства.  Природі це квітка болотяної місцевості і може простояти до двох тижнів у вазі із водою. Сьогодні відомо до шістсот видів цього виду, які романтично  прикрашають букети.

Ясні фрезі із сонячної Африки довершено та ясно осяюють букет, надаючи шарму природної величі та світлих тонів. Купити квіти у Львові доволі просто, адже на сторінці магазин ряд цікавих букетів посортовані у категорії, які влучно відповідають тематиці святкування. Ви можете скористатись послугою «доставка квітів Львів» та неквапливо очікувати на виконання замовлення, зазначивши адресу та телефон отримувача. Пропонуємо придбати букет!