Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Домівка  /  БУКЕТИ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ  /  Королівська величність
Королівська величність

Королівська величність


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Якщо ви хочете подарувати гарний букет з троянд, купіть його в нашому квітковому магазині. У нас прийнятні ціни, свіжі троянди в необмеженій кількості. У нас Ви можете купити квіти, замовити букети квітів і композицій з будь-якого приводу (будь то день народження або весілля, ювілей або сімейне торжество).

Наша головна мета – не просто доставка квітів клієнтам, не просто виконання Ваших замовлень. Ми хочемо доставити нашим клієнтам радість і викликати добрі посмішки на їхніх обличчях.

Доставляючи квіти, ми доставляємо радість.

Троянди подобаються усім, і це не банальність, а швидше аксіома. Особливістю являється правильне оформлення букету на підібрану тематику яскравих та стильних привітань чи відносин ділового характеру та бізнес зустрічей або просто романтичного вечора двох закоханих, прогулюючись вузькими вуличками стародавнього Львова та вибираючи затишне кафе, наповнене ароматом п’янкої кави. Даруючи троянди, Ви однозначно піднімете настрій коханій, надасте вечору шарму оригінальності та позитиву, який не залишить байдужим найбільш непокірних та строгих натур.

Троянди символізують кохання, романтику, любов, повагу, гармонійно вливаються у щирі вітання ювіляру, даруючи радість та незабутні приємні хвилини щастя, залишаючись вишуканими та неповторними.

Будучи стильним подарунком, букет троянд, дотриманий у строгих тонах, влучно підкреслить лояльність у світі ділових відносин, складе позитивне враження та підсвідомо збудує місток взаєморозуміння та поваги.

Шарм троянд підсилить злегка погаслі іскри у відносинах. Це саме той букет, який варто подарувати, аби приставсь почуттів розквітла на найвищому щаблі відносин, подарувала незабутній вечір кохання та назавжди залишила у серці спогади романтики, тепла та шаленого позитиву.

Пелюстки троянд досі слугують основою для відомої на весь світ «трояндової води», яку виготовляють у Ірані та експортують у Європу. У травні припадає перший природній цвіт троянд, і саме в цей час мешканці збирають із плантацій цвіт пелюсток  троянд, обробляють їх на спеціалізованих заводах, після чого виварюють «трояндову воду», яка є основоположницею  виробництва натуральних парфумів. Найбільшим імпортером трояндової води і досі залишається Франція, будучи лідером з виробництва парфумів світового рівня.

Купити квіти троянди можна на цій сторінці, додавши товар у корзину, та обрати кількість квітів. Після чого Ви можете замовити послугу «доставка квітів» та зазначити адресу доставки. якщо Ви залишите  замовлення на виготовлення оригінального букету із індивідуальним оформленням то флористами нашої компанії буде виготовлений оригінальний букет, насичений розмиттям кольорів та неперевершеного стилю.  Послуга «Доставка квітів Львів»  є подарунком для Вас та здійснюється безкоштовно. Радимо придбати букет.