Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


greeting-4

Вітання


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Враховуючи індивідуальне виконання букетів, кінцевий вигляд  композиції може несуттєво відрізнятись.

Час виконання замовлення варто узгодити із менеджером за телефонами, зазначеними на сторінці контакти. Скористайтесь послугою доставка квітів та відчуйте відмінний сервіс фахівців.

Бажаємо приємно провести час !

Букет «Вітання» зажди чарує своєю ніжністю. Адже немає красивішої квітки, ніж – рожева троянда. Не дивлячись на те, що троянда дуже горда завдяки своїм шипам, її округлі та приємні на дотик пелюстки відкривають її з іншої сторони. Кожна квітка, як і троянда, символізує різні характеристики. Червона троянда є символом пристрасного кохання, біла троянда символізує чистоту та невинність, а рожева троянд – це символ ніжності, доброти, блаженства та гармонії.

Коли хлопець дарує букет рожевих троянд  дівчині, хоче підкреслити її красу, молодість, витонченість та ніжність. Даруючи троянди не блідо-рожевого кольору, а насиченого чи темно-рожевого дружні почуття переростають у велике захоплення.

Купити квіти саме таких рожевих троянд можна у нас на сайті. Для цього необхідно на головній сторінці знайти букет «Вітання», вибрати його у корзину. Після цього ви можете здійснити покупку, або ж зв’язатись із менеджерами нашої компанії. Фахівці зможуть надати вам вичерпну інформацію щодо оформлення та доставки обраної вами квіткової композиції. Також якщо у вас з’являться запитання щодо догляду за квітами, ми зможемо вам допомогти. Номер телефону можна знайти в закладці – контакти.  Доставка квітів в нашій компанії відбувається безкоштовно в межах міста Львова з 10 до 20 години щодня, а за його межами ціну узгоджуйте із менеджером. Замовлений букет ви отримаєте дуже швидко, адже час доставки ви також уточнюєте і обираєте зручний, але не раніше ніж за три години з моменту оплати. Це дозволяє також зробити сюрприз близькій та коханій людині будучи не з нею. Також ви можете домовитись про підписання листівки, яка допоможе передати ваші думки та почуття. Сьогодні саме такий сервіс стає помічником для вирішення питань. Адже більшість людей зайняті і не мають часу для візиту.

«Вітання» - це назва букету, яка втілює щире ставлення до будь якої важливої події. Оформлення цього букету зачаровує нас, бо окрім семи рожевих троянд присутні зелені рослини, що не відносяться до квітів. Це робить дану композицію помпезною. Троянди захищає чарівний папір, що надає квітам святкового вигляду.

Букет «Вітання» стане вдалим подарунком при багатьох урочистих та особистих подіях. Його можна подарувати як колегам, родичам, друзям, близьким, так і коханій дівчині, яка буде приємно здивована оригінальним та креативним виконанням даної квіткової композиції.