Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Венера

Венера


ЗАМОВИТИ БУКЕТЗамовити букет

Такий подарунок не тільки покаже Вашу повагу і добре ставлення до людини, але також щирість і щедрість своєї душі. Чарівний букет з білих троянд здатний розповісти про любов або повернути романтичні відносини, висловити захоплення Вашому одержувачу. Білий колір – символ чистоти і досконалості. Справте позитивне враження на людину, не кажучи ні слова.

Для того, щоб купити ідеальний букет квітів, не потрібно виходити з дому і відвідувати квітковий магазин ти квітковий ринок. Відвідавши наш віртуальний квітковий магазин, купити квіти можна всього на кілька хвилин з доставкою. Якісно, ​​зручно і швидко.

Доставка квітів – відмінна можливість тішити коханих та близьких людей оригінальними, чудовими подарунками. Доставка квітів здійснюється кур’єром безкоштовно в найкоротші терміни.

Бажаємо приємно провести час !

Букет білих троянд, харизматичних та стильних влучно підкреслить найщиріші Ваші побажання, надаючи святу ніжно стильного забарвлення.  Будучи оригінальними та неповторними у своїй красі, квіти білої троянди створюють атмосферу величної події  та надають шарму ніжної романтики і світлих відносин. Троянда, як королева світу флори, помпезно красується серед ряду інших букетів.

Будучи стильними, букет «Венера»  лаконічно та оригінально виділяється, привертаючи увагу гостей чи перехожих. Ніжні та водночас чіткі лінії троянди надають шарму стильного букету, оповитого романтикою відчуттів довершеності та гармонії.  Даруючи білі троянди, Ви неодмінно створюєте враження позитивних настроїв, а приємна посмішка на устах коханої гарантована.

Квіти білої троянди є символом любові, кохання, поваги та являються символом розвитку світлих відносин, даруючи ніжність із лаконічним проблиском пристрасті.  Будучи першою та неординарною, біла троянда, надала розвитку цілій культурі флористики, даруючи різні кольори та забарвлення. Адже саме із білої троянди  утворилась червона, за легендами Древньої Греції та Риму, а відповідно решта неповторних забарвлень утворені із ніжних пелюстків білої, по праву королівської, троянди.

Гортаючи легенди про цю неповторну квітку варто згадати міфологію Древньої Греції, а саме чарівну Афродіту, символом присутності якою була троянда. Проходячи пишним шляхом, осіяним білими трояндами, Афродіта поранила собі ногу об колючу гілку, із каплі крові романтичної красуні, яка пролилась на пишний пелюсток білої троянди, зародилась палка закохана багряно-червона троянда.

Венера, як неповторна та романтична покровительниця закоханих Римської міфології, продовжила очаровувати шармом ніжної пристрасті та палких почуттів, даруючи символи своїх дій у вигляді пелюсток білої троянди.  Для неї складали оди, писали картини та зводили скульптури. Венера чарівно та неповторно милувала око мешканців імператорських палаців та маєтків найзаможніших дворян. Вона зайняла достойне місце у культурі Древнього Риму та усієї римської імперії.

Сьогодні ми з легкістю та простотою дізнаємося про найцікавіші факти, поринаючи у світ мрій та приємних думок. Так само легко та просто Ви можете купити квіти  у нас на сайті  на сторінці магазин , обравши бажану категорію, яка найбільш точно відповідає тематиці святкування, та насолодитись красою виконаних букетів.  Водночас ми пропонуємо послугу індивідуального виконання букетів, яку Ви можете замовити на сторінці «Букет від флориста». Скористайтесь послугою «доставка квітів» та з приємністю очікуйте на виконання замовлення, залишивши контакти та адресу доставки букету. Пропонуємо купити квіти !