Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Правила етикету у даруванні квітів

4 роки тому

Домівка  /  Без категорії  /  Правила етикету у даруванні квітів

Подарунок квітів стане надзвичайно приємним жестом у відносинах, а особливо якщо це несподіваний подарунок. Саме тому варто дарувати квіти, адже улюблений букет квітів  подарує масу позитиву та задоволення. У насичені дні трудової активності може не вистачати часу на похід по квіткових магазинах чи ринках, саме тому пропонуємо купити квіти у нас на сайті. Доставка квітів  додасть комфорту та зручності, тому не варто зволікати, обирайте чарівні букети та даруйте радість любимим та коханим.  Для зручності у виборі оберіть власну категорію, яка ідеально відповідатиме тематиці свята. Доставка квітів буде виконана вчасно та без затримок, саме тому варто скористатись зручною послугою та створити приємну несподіванку, про яку пам’ятатимуть. Обравши стильний букет певної тематики виконання залишіть власні контактні дані та очікуйте дзвінка в скорому часі. Вам перетелефонує менеджер з продажів та уточнить умови виконання доставки квітів, час виконання замовлення та адресу доставки. Для зручності в отриманні букету залишіть контактні дані винуватиці торжества, для того аби доставка квітів була виконана у зручний час. Залишіть власні контактні дані та очікуйте смс-повідомлення про вручення букету. Також незабудьте залишити індивідуальні побажання, які приємно зігріють винуватицю торжества  та додадуть позитиву, ми перенесемо їх на чудову відкритку та розмістимо на видному місці. Варто лише обрати оригінальний букет квітів та очікувати виконання замовлення.

Букет квітів особливої тематики   

Знаючи смаки у виборі квітів доволі просто та зручно обрати стильний букет квітів, який подарує неперевершені враження та додасть позитиву. А як купити квіти, які відмінно відповідатимуть тематиці свята, адже для кожного свята притаманний особливий вид квітки та стиль виконання. Для спрощення у виборі букету ми виконали поді квітів за найбільш популярними тематиками свят, відповідно Вам варто обрати бажану категорію, у якій і буде посортовано чимало оригінальних букетів квітів. Купити квіти, які ідеально підійдуть для певної тематики завдання не з простих саме тому варто звертатись до професіоналів своєї справи, які рекомендуватимуть чимало цікавих букетів квітів, або ж виконають за індивідуальним замовленням оригінальну та ексклюзивну композицію.  Чарівні букети можуть бути виконанні за різними тематиками, Вам необхідно лише озвучити  індивідуальні побажання та очікувати виконання замовлення.

Букети можуть бути виконані за різними тематиками та стилями, букет квітів, виконаний професійними флористами компанії Delivery Flower  ідеально відповідатиме тематиці свята та збереже свіжий вигляд протягом тривалого проміжку часу. Саме тому варто купити квіти у нас на сайті та насолоджуватись чудовим свіжим виглядом протягом тривалого проміжку часу, адже це оригінальна пам’ять про романтичну подію.

Правила етикету

Усім відомо, що квіти несуть певний символізм, який повинен відповідати тематиці свята. Для вибору оригінального букету подумайте про характер людини, її вік та особливості, а також власне ставлення, адже від величини букету та кольорів квітів залежить рівень близькості у відносинах.  В залежності від   масштабу події залежить і величина букету, а також їх кількість. За східною традицією дарують непарну кількість квітів, а от у Європі на парне число квітів не зважають.

Існує ряд особливостей у даруванні квітів літнім людям, відтак жінкам не дарують кали чи хризантеми або ж інші квіти із білими пелюстками, що є символом смутку, краще подарувати гладіолуси, або ж інші строгі квіти. Жінкам у розквіті сил варто дарувати яскраві букети, а от молодим жінкам дарують квіти у м’яких  світлих тонах. До речі не варто дарувати букет яскравих квітів юним дівчатам, а також подарунок квітів у насичених темних тонах для дам у віці також сприйметься негативно. Чудовим подарунком у вигляді букету квітів варто придбати для дружини чоловіка, якщо ж Ви вперше завітали в гості. Такий букет може налічувати гіацинти, гвоздики та хризантеми та символізуватиме повагу до господині дому.

Згідно правил етикету не варто жінці дарувати квіти чоловікові, але якщо чоловік є старшим за жінку, або ж у чоловіка ювілей варто подарувати жоржини, гладіолуси, а також червоні троянди. Для приємного побажання подорожуючої варто подарувати букет квітів у червоних тонах,  який повинен бути виконаний із міцною основою, аби не втратити чудового вигляду у подорожі.

Споконвіків квіти символізували увагу та особливе ставлення, даруючи букет квітів певної тематики, Ви додаєте оригінальності привітанню та все ж варто розмістити привітання у відкритці, яке розташовують на видному місці букету, що додасть привітанню позитиву та радості.

Для того аби букет квітів не втратив власного вигляду та свіжості бутону, його варто виконати за певними правилами, які гармонійно поєднують у букеті квіти, зберігаючи презентабельний вигляд  протягом тривалого проміжку часу.  Також не варто ігнорувати правилами збереження букету, адже у комплексі квіти простоять удвічі довше. Бажаємо купити квіти та привітати винуватицю торжества в оригінальний спосіб.