Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Правила виконання доставки квітів

5 років тому

Домівка  /  Без категорії  /  Правила виконання доставки квітів

Букет квітів, подарований від щирого серця, принесе чимало позитиву та радості, адже квіти є провісниками хорошого настрою та прояву уваги.  Доставка квітів –  це послуга, яка приємно здиву винуватицю торжества та подарує відмінний настрій на весь день. Чудова згадка про букет квітів залишиться протягом наступних п’яти чи навіть семи днів, якщо Ви здійсните замовлення квітів у професіоналів своєї справи. Адже букет квітів повинен відповідати тематиці свята, а доставка квітів додасть позитиву та зручності у замовленні квітів. Для того аби доставка квітів була виконана у зручний для Вас час, варто замовити букет завчасно, адже на виконання тематичної комозиції потрібно затратити чимало часу, а якщо букет квітів повинен виглядати по-особливому, чи можливо це букет грандіозно великого розміру, на його виконання може піти біля двох днів. Тому для замовлення доставки квітів варто зазначити власні контактні дані для комунікаціїї із менеджером з продажів про час виконання замовлення.

Для вибору тематичного букету варто обрати ту категорію квітів, яка відповідатиме святу, адже квіти несуть символізм привітань та можуть додати побажанням оригінальності, будучи влучним продовженням привітання. Існують негласні правила в оформленні букетів певної тематики, до прикладу троянда є багатогранною квіткою, яка може створити шарм ділового букету, якщо обрати троянду рожевого кольору, троянди насиченого червоно-багряного кольору символізують палке кохання, а білі пелюстки троянди є символом великої любові та чистих відносин. Тому для вибору букету варто пам’ятати про символізм  квітів або звернутись до професіоналів своєї справи.

Доставка квітів додасть позитиву

Доставка квітів може бути виконана за певними правилами, про які варто пам’ятати при замовленні букету квітів та бути впевненим у вчасному виконанні замовлення.

  1. Доставка квітів здійснюється по Львову та Львівській області.
  2. Вартість доставки квітів може коливатись в залежності від населеного пункту. Доставка квітів у Брюховичі, Рясне 1, Рясне 2, Винники, Скнилів, Малехів, Дубляни, Сокільники, Солонку, Зубру, Зимну Воду, Рудно та наближені населенні пункти обговорюється індивідуально.
  3. Доставка квітів до 10-00 та після 20-00 обумовлюється індивідуально.
  4. Мінімальна сума замовлення складає 400 грн. без врахування вартості доставки квітів.
  5. Вартість доставки квітів за визначеною годиною становить 100 грн.
  6. Термін виконання замовлення становить до трьох годин з моменту оплати коштів.
  7. Доставка квітів з дня на день виконується при оплаті замовлення до 16-00.

Для замовлення доставки квітів варто обрати бажаний букет із категорії певної тематики та  додати його до корзини. Далі заповніть контактну форму та надайте максимум інформації про замовника і отримувача букету. В скорому часі Вам перетелефонує менеджер з продажів та уточнить умови замовлення і час виконання букету. Залишіть контакти отримувача, адже варто уточнити час, коли буде зручно отримати букет квітів. Зазначте галочкою послугу смс-інформування про отримання букету та бутьте впевненним у вчасному виконанні замовлення. Надзвичайно приємно почути щирі привітання, які оригінально відзначать Ваш подарунок, тому незабутьте у графі «коментарі» описати привітання, яке ми перенесемо на відкритку, розмістивши її на видному місці. Подарувати чудовий букет квітів можна у доволі оригінальний спосіб, замовивши виконання  доставки квітів саме у  той час, коли цього зовсім не очікує винуватиця свята. Несподівані подарунки приємно вразять неочікуваністю, а вишуканий букет надихне позитивом та залишить незабутні спогади про свято. Бажаємо чудових святкувань разом із  подарунком вишуканого букету квітів, який припаде до душі ювіляру та гостям свята, а доставка квітів зекономить час та додасть позитиву та комфорту.