Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Новинки серед тюльпанів

6 років тому

Оберіть свій букет

Домівка  /  Без категорії  /  Новинки серед тюльпанів

Ніжні і неймовірно тендітні тюльпани напрочуд чудово та свіжо милують погляд, надихаючи на позитивні настрої. Насичена кольорова гама пелюсток просто не залишить байдужими серця, навіть якщо вони заклопотанні буденними побутовими подіями. Купити квіти тюльпанів можна у нас на сайті, а також замовити послугу «доставка квітів».  Тюльпани бувають різних кольорів. Насичені палко-червоні провісники кохання просто неймовірним чином надихають на романтичні ноти, надаючи аури позитивних відчуттів. Ніжні білі тюльпани приємно та по-особливому прикрашають  привітання, випромінюють світлі промені та бездоганно позитивні настрої. Букет білих тюльпан чудово дивиться на побаченнях. Нейтральний білий колір пелюсток невимушено стане окрасою чудових святкувань. Вражаючі фіолетові тюльпани, будучи особливими та нестандартними, кардинально просто здатні причарувати магнетизмом загадковості та неймовірних вражень. Шанувальники фіолетових тюльпан гарантовано є творчими натурами із особливим витонченим смаком та стилем. Як не згадати про жовті тюльпани, настільки революційні та символічні, що з  часом стали зовсім непопулярними. Адже навіть у піснях оспівували їх як провісники розлуки та згасаючого кохання. На превелику радість сьогодні ми відходимо від традицій минулого та із впевненістю та приємністю насолоджуємося красою улюблених жовтих тюльпанів.

Тюльпани чи не найдавніші квіти серед усіх відомих нам культур. Перші згадки про ці неймовірні провісники позитиву датовані часами апогею Древньої Персії. Тут тюльпани займали почесні місця у палацах царів та світських вельмож, дарували свіжість та радість, надихали митців на творіння прекрасних шедеврів. Тюльпани були особливою окрасою тих часів, оскільки були присутні практично на усіх урочистих подіях того часу. Ця неймовірно тендітна та стильна квітка ніжно та в водночас насичено надавала неабиякої окраси інтер’єру та домінувала у святкових декораціях.

Апогею розвитку та поширення тюльпан набув у часи могутності Османської імперії. Квітка набула широкого поширення по усій країні, а особливо у палацах  султанів та тодішніх правителів усіх рівнів. Тюльпан настільки був популярним, що його визнали державним надбанням та прийняли закон про заборону вивозу квітів та розсади за межі країни.  Порушників закону строго карали ціною смерті. Тому тюльпан надовго залишився у палацах султанів та  придворної знаті. Лише у шістнадцятому столітті Послом Австрійської імперії таємно було передано саджанці тюльпан у Європу. Саме з цих часів  тюльпани набули широкого поширення у Європі. Ці дивовижні та тендітні квіти милували око австрійських цісарів, європейських королів та придворної знаті. Тюльпани набули поширення  доволі швидко та стрімко поширились по усій Європі, продовжуючи своє процвітання і у наші дні.

Осінь славна на особливі барви кольорів. Восени з’являються тюльпани різних кольорів та відтінків, тому завітайте у категорію «Тюльпани» та підберіть найбільш бажаний букет. Ці приємні провісники свіжості та позитиву надихають на нові ідеї та творчі здобутки. Флористи нашої компанії підготували ряд цікавих букетів, а також Ви можете придбати квіти по-штучно. Тому не варто зволікати. Оберіть романтичний букет для приємного вечора, або ж придбайте цікавий букет ділового стилю чи просто приємний букет наповнений свіжістю та ароматом креативу. Наповніть життя барвами позитиву та відмінного настрою, адже ці миті запам’ятовуються надовго.  Чудові тюльпани затишно прикрашали палаци вельмож та правлячої верхівки різних країн, набули широкого поширення у різних куточках світу та неодмінно позитивно та приємно долучаться до святкування приємної події сьогодні.