Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Натюрморт із живих квітів

6 років тому

Натюрморт із живих квітів

Домівка  /  Без категорії  /  Натюрморт із живих квітів

Чудові живописні картини пишуть беручи за взірець справжні квіти. Такі картини несуть особливий зміст, який і вирізняє серед маси інших. Майстерність художника є найціннішим скарбом, результатом якого є неймовірний пейзаж чи написана картина домашніх квітів, або ж навіть чарівний букет оригінально добірки свіжих квітів різних сортів. Сьогодні ми насолоджуємось чарівними пейзажами, написаними на основі реальних панорам, які містять оригінальні родзинки стилю та майстерності. Саме вони надихають на перегляд картин із неймовірним захопленням.

Зовсім в протилежний напрямок вирушили флористи лондонської виставки, яка відбувається в червні на Трафальгардській площі біля Національної галереї. Над виконанням інсталяції працює тридцять професійних флористів.  Беручи за основу написану 151569картину  квіткового натюрморту сімнадцятого століття Амброзиуса Босхарта Старшого, флористи вирішили відтворити її, використовуючи живі квіти. Купити квіти різних сортів змусили різноманітні відтінки картини, для реалізації якої використали шість сортів тюльпанів, три сорти гвоздик, чотири сорти півонії, чимало сортів фрезі, троянди, кали.  Вага такої інсталяції становить одна тисяча вісімсот п’ятнадцять кілограмів та налічує понад двадцять шість тисяч сезонних квітів.  Це вражаючий замах на рекордну інсталяцію враховуючи її розміри. Висота неймовірної композиції становить шість метрів двадцять сантиметрів, а ширина чотири метра шістдесят сантиметрів. Для порівняння розмір композиції становить за ввишки у два лондонських автобуси і це грандіозний розмір, вражає своєю насиченістю кольорів та величчю наповнення.

Для виконання мегавражаючої інсталяції із живих квітів важливу роль відіграє доставка квітів, адже лондонські кліматичні умови із притаманними дощами та грозами обмежують повноцінну роботу досвідчених флористів, заставляючи змінювати окремі елементи інсталяції. Для виконання композиції використано чимало сортів різних культур, які були замінені в середньому по два рази, а це час на виконання інсталяції загалом. Але в силу складних кліматичних умов  інсталяція чарівної картини була виконана, завдяки майстерності професіоналів та організаторів свята. І сьогодні мешканці та гості міста мають можливість споглядати за грандіозними витвором мистецтва вражаючих розмірів та краси неймовірних тонів та переходів.

Цікавим є той факт, коли співставити процес організ151568ації заходу та  кінцевого вигляду. Стає зрозумілим скільки затрачено сил та майстерності флористів аби дану композицію продемонструвати у такому вигляді. Споглядати за виконанням справжнього витвору мистецтва доволі цікаво, адже подумки вимальовуються у мріях ще недороблені частини композиції, які можливо помилкові на перший погляд, а можливо і ні. Народжується інтрига майбутнього вигляду, а точніше чи вгадали із виглядом, чи можливо виконано зовсім інший елемент. Загалом споглядати за процесом виконання є доволі цікавим заняттям, а особливо коли готова інсталяція для перегляду. Розуміння краси притаманне усім, тому на наші переконання, кожному буде цікаво переглянути вражаючу картину живих квітів, вартої рівня Книги рекордів Гінеса. Загалом рекордні речі є притаманними для англічан, перший таксофон, перший оригінальний двоповерхову автобус, перші наукові досліди, результатами яких користуються у цілому світів, не говорячи вже про величну історію та особливе ставлення до традицій та цінностей аристократичного королівського рівня, яке надихає на особливі досягнення.

Продовжуючи тему професіоналізму, перейдіть на сторінку магазин для того аби купити букет. Ми виконуємо послугу “доставка квітів” за вказаною адресою. Купити квіти доволі просто та цікаво. Бажаємо приємної покупки !