Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Мініатюрні троянди

5 років тому

Чарівні та неймовірно тендітні

Домівка  /  Без категорії  /  Мініатюрні троянди

Троянди надзвичайно багатогранні та стильні квіти. Купити квіти можна у дуже простий спосіб, адже працює доставка квітів. У цій статті ми опишемо про тендітний та особливий вид троянд під назвою «Троянди мініатюрні». Вони вражають своєю оригінальністю тендітної краси і надихають на створення чарівних та приємних моментів життя. Стильні та водночас ніжні, вони не залишать байдужими серця коханих та любимих людей. Ці троянди вперше були завезені до країн Європи у 1810 році із Китаю. Вони надзвичайно тендітні та романтичні квіти. Вражають виглядом крихітних красунь та надзвичайно влучно пасують юним леді. Ззовні вони подібні із бельгійськими і поліанітовими трояндами, але відрізняються надзвичайно дрібними пелюстками, листям та висотою загалом. Троянди цього виду характеризуються низькими кущами заввишки до двадцяти сантиметрів, доволі компактні. Особливої уваги заслуговує окраска пелюсток. Загалом вид використовується у кімнатній культурі та має три під види.

Один із найбільш розповсюджених видів є вид «Бейбі карнавал» , який виведений у 1956 році від схрещування сортів «Tom Thumb» та «Мasguerade». Кущі даного виду надзвичайно компактні висотою до двадцяти сантиметрів, листя цікавої обранки, а бутони займають овальної форми. Надзвичайно приємним є колір бутонів квітів, а саме лимонно-хромове забарвлення надає розмаїття ні16жності, яке переходить у рожево-червонні відтінки, які доволі дрібні товщиною до двох з половиною сентиментів у діаметрі. Бутон троянди невеликий та налічує до двадцяти п’яти пелюстків. Цей вид надзвичайно цікавий та світлий, випромінює ніжність та простоту тендітних відносин.

Наступний вид красивих та неймовірно чарівних квітів виду «Мініатюрних троянд» є вид «Піксі». Цей вид був виведений у 1940 році від схрещування сортів «Ellen Poulsen» та «Tom Thumb». Кущі даного виду троянд характеризуються невисоким зростом, карликовим, висотою до двадцяти сантиметрів із доволі маленьким листям. Пелюстки квітів цього виду характеризуються невеликими розмірами до півтора сантиметра у діаметрі. Бутони квітки пишні та налічують до шістдесяти пелюстків. Цей сорт зимостійкий тому використовується у для розсади біля бордюрів, а також широко застосовується у кімнатній температурі. Цей вид мініатюрних троянд характеризується пишним бутоном та густішою насиченістю листя. Доволі добре приймається та проростає як на вулиці так і в кімнатних умовах.

Третім видом троянд є вид «Елеонора», який виведений у 1960 році. Цей оригінальний вид характеризується найбільшою висотою кущів до тридцяти сантиметрів заввишки, стебла прямі та стильні. Цікавої форми набувають бутони троянди, а саме гострої із різкими рисами. Колір бутонів насичений коралово-рожевий шириною до трьох сантиметрів у діаметр, який налічує до тридцяти пелюстків. Цей вид аналогічно до попереднього застосовується для окраси бордюрів та широко використовується у кімнатній культурі.

Особливістю мініатюрних троянд є їхня чарівна та тендітна харизма. Троянди вражають своєю багатогранністю, а даний вид випромінює ніжність та неймовірну красу мініатюрних пелюстків. Це цікавий вид для розсади кущів у домашніх умовах, який здатний надихнути свіжістю та красою. Чимало букетів стильних високих троянд призначення для урочистих та ділових вітань. Вони надихають шармом витонченості та краси. Мініатюрні троянди є тим видом троянд, які дарують ніжність та красу як у домашніх умовах так і у приємних подіях життя. Мініатюрні троянди, зібрані у чудовий оберемок декоративної коробки у вигляді серця чи оригінальної скриньки є відмінним романтичним подарунком юних та чистих відносин.