Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Купити квіти в тематику свята – це оригінально!

5 років тому

Домівка  /  Без категорії  /  Купити квіти в тематику свята – це оригінально!

Купити квіти та подарувати чудовий настрій є надзвичайно позитивною рисою благородної людини. Квіти володіють особливим магнетизмом та надихають на позитивні барви. Кожна квітка прекрасна по своєму і звичайно дарує приємні емоції. Купити квіти можна як для подарунку так і для чудового озеленення території.  Прекрасні  літні та зимові сади надихають свіжістю та  дарують приємну ауру позитиву , в якій хочеться розслабитись та поринути у мріях та спогадах.

Купити квіти у www.deliveryflower.com.ua  можна у доволі короткий термін та бути впевненим у якісному виконанні оригінальних та неповторних квіткових композицій. Але для влучного подарунку варто знати чимало цікавого про квіти. Купити квіти та подарувати вишукану композицію є приємною справою, але якщо Ви подаруєте вишуканий букет із влучно підібраними квітами певної тематики, враження про оригінальний сюрприз гарантовані.

Цікаві факти про троянди

Троянда-у-Німеччині.deliveryflower.com.ua

Тисячолітня троянда

Купити квіти як для подарунку так і для приємного озеленення варто знаючи ряд цікавих фактів, які допоможуть Вам придбати саме влучний букет.

 1. Троянда є особливою квіткою романтизму та прояву кохання. Рекордною за величиною та віком є троянда, яка щороку цвіте у Німеччині протягом однієї тисячі років. У час її розквіту чарівний кущ вкривається неймовірно рясними пуп’янками та дарує неперевершений вигляд. Сама троянда цвіте в місті Хільдесхайм біля собору Вознесіння Святої  та милує око прихожан.
 2. Ще одним цікавим фактом про троянду є той, що із пелюстків троянди виготовляють трояндову воду, яка є основою для виробництва парфумів також має цілющі та лікувальні властивості.
 3. Троянда, будучи королевою флори, покорила своєю красою серця англічан, американців та мешканців Ірану і стала національною квіткою.
 4. Натуральна трояндова олія є найдорожчою в світі та цінується вище за дорогоцінні метали типу платини та золота. Для виготовлення одного кілограму рожевого масла необхідно витратити біля трьох тон пелюсток.
 5. Купити квіти в День Святого Валентина доволі складно, адже в це день продається біля трьох мільйонів троянд, тому про букети до дня закоханих варто подбати завчасно.
 6. Вдихаючи аромат троянди, ми не тільки отримуємо насолоду від приємного запаху. Якщо людина дихає ароматами троянди регулярно, вона стає добрішою та щасливішою.
 7. Класик Шекспір у свої творчості згадав біля п’ятдесят разів про троянди. На його честь названий окремий вид троянд, який має надзвичайно оригінальний вигляд.
 8. Унікальний факт, троянда в розмір із рисове зернятко є найменшим сортом серед усіх троянд та має назву «Сі».
 9. Плоди дикої троянди – шипи, містять велику кількість вітаміну С, що врази перевищує концентрацію вітаміну в порівнянні із лимоном.

roses-01

Троянди є особливими квітами, магічний вигляд стильно та водночас романтично надихає на позитивні настрої тому варто купити квіти  і подарувати коханій.

Цікаві моменти із життя флористики

Чимало цікавого можна розповісти про решту чудових квітів, які є не менш приємними та оригінальними подарунками.

 1. Гладіолус у перекладі із римского «Gladius» – меч. Доволі  дивна назва для квітки, яку так назвав письменник Стародавнього Риму Плинем. У першому столітті нашї ери він зауважив схожіть квітки із зброєю гладіаторів, звідки і виникла назва.
 2. Соняшники звертають свою голову до сонця, про відома практично усім, але мало кому відомо, що рятувальникам прив’язували соняшники аби орієнтуватися у сторонах світу.
 3. Голандія, країна тюльпанів, яка вирощує та експортує тюльпани на весь світ, але цікавим є той факт, що тюльпани були завезені у Голандію з Туреччини у шістнадцятому столітті і набули свого поширення.

Про чудові і неймовірні факти із життя квітів можна розповідати чимало, варто  купити квіти та подарувати від щирої душі, а тематика букету гарантовано підкреслить Вашу оригінальність.