Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Клумба Вашої мрії

5 років тому

Домівка  /  Без категорії  /  Клумба Вашої мрії

Створити мальовничий куточок на дачі чи прибудинковій території під силу будь-кому. Адже квіти – це прикраса, яка робить ділянку живою та насиченою.  Після важкої роботи кожна людина мріє про спокійний та гармонійний відпочинок на природі, яка милує нас своєю красою та заспокоює. Квіти потрібують постійного догляду. Варто купувати квіти у нас на сайті та замовляти послугу доставка квітів тут.

Спочатку варто вибрати місце для висадки квіткової композиції відповідно до ландшафтного дизайну. Тоді потрібно спроектувати дану композицію, враховуючи особливості кожної квітки. Якщо ви плануєте створити спокійну та простору галявину,  варто замовляти доставку низькорослих квітів. Вони можуть бути однорічними, дворічними та багаторічними. Врахуйте також  побажання, а саме які квіти варто замовляти для доставки, які б хотіли бачити на даній ділянці газонного покриття, чи окрему клумбу, чи вузьку смугу квітів вздовж тераси і т.п.  Правильне планування дасть бездоганний результат, тому поспішати тут не варто. Якщо ж все таки Ви вирішили посадити газон, але хочете надати йому життя квітами, то тут найкращим вибором будуть польові квіти.

При бажанні отримати красиву клумбу швидко,  ми готові виконати доставку низькорослих однорічних квітів, які вам вже цього річ зацвітуть барвистими білими, блакитними, жовтими, помаранчевими, рожевими та іншими кольорами. Такі  квіти, як агератум  хоустона, портулак, кальцеолярія,  петунія  та інші будуть  яскраво насичувати територію.

Висаджувати дворічні квіти потрібно починати ще восени, бо квітнути вони починають весною, коли зійде сніг. Також і багаторічні квіти треба садити восени. Дуже часто клумби прикрашають природнім каменем, що додає особливого декору. На ділянках оформляють дуже часто арки за допомогою плетистих  троянд. Одним із видів квітників є міксбортер – широка смуга квітів. Тут часто використовують рослини різної висоти. На таких квітниках квіти зацвітають поетапно, спочатку одні потім інші, що дозволяє квітнику змінювати настрій свого зовнішнього вигляду. Тому важливо спланувати доставку квітів та повідомити завчасно.Klumba

Квіткову композицію на вашій ділянці потрібно завжди доглядати. Адже одні квіти відцвіли, а інші ще квітнуть. Відцвівши квітка не тільки втрачає свій зовнішній вигляд, а й не дає розростатись ще живій цвітучій. Також є високі рослини із великим листям, яким потрібна опора. При доставці таких квітів використовують спеціальні кріплення.

Ми часто зустрічаємо клумби в містах. Це справжні витвори мистецтва. У місті Лева, а особливо в центральній його частині, завжди прикрашають багато клумб. Це клумби у вигляді годинника, квітки, прапора та інших. Цього року в травні в центрі Львова посадили клумбу, що  має вигляд герба міста Лева. На гербі зображений синій щит, на якому вимальовується золота брама з трьома вежами, які завершені трьома зубцями та однією бійницею. Посередині крокує у правий бік золотий лев. Лев є символом міста. У місті нараховують близько 4,5 тисяч різноманітних левів, а тому вчасна доставка квітів є вкрай актуальною. А тепер Львів прикрашає і ще один квітковий лев в самому центрі біля Ратуші. Святкова програма на 761 річницю міста – насичена та триває 5 днів. Різноманітні концерти та фестивалі із задоволенням можуть відвідати мешканці та гості міста Львова.

Цього року для створення даної клумби до річниці міста Лева використали квіти в фіолетових та помаранчевих тонах. Незважаючи над масштабом даної композиції, робота над висадженням квітів тривала півдня, ймовірно доставка квітів спрацювала вчасно. У ці святкові дні приємно отримати букет квітів від близьких людей. Існує спеціальна доставка квітів Львова, що допоможе зробити сюрприз адресату. Квіти на будь-який смак Ви можете знайти у нас. Для цього вам потрібно на головній сторінці зайти у магазин, там обрати потрібний букет  та здійснити покупку з безкоштовною доставкою квітів по Львову. Букети до дня міста, до дня Матері та інших подій ви знайдете у нас.