Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Зимові декорації

5 років тому

Тематичні декорації оригінального вигляду

Домівка  /  Без категорії  /  Зимові декорації

Зимові свята завжди радують насиченими святкуваннями, іменинами та уродинами. Купити квіти варто у нас на сайті, оскільки працює доставка квітів. Різдвяний час е час привітань та позитивного настрою. Цікавими та неймовірно яскравими свята зігрівають атмосферою радості та щастям сімейних традицій.  У цей час прийнято дарувати різноманітні подарунки та найкращим подарунком звичайно буде відмінний настрій на цілий наступний рік та звичайно щасливе завершення цього року. Неймовірно чарівними та стильними є рід декорацій із використанням квітів різного стилю та шарму, які у поєднання із елементами зимового декору надихають аурою Різдвяних свят.

Різноманітні зимові декорації у вигляді Різдвяних віночків, чарівних ялинок, підсвічників, свічок яскраво та стильно надихають на ноти святковості та позитиву. Ароматні лампи Берже у доволі оригінальний спосіб прикрашають стіл та випромінюють ароматні пахощі свіжості.

Цікавими та оригінальними зимовими квітами як не дивно можуть виступати кактуси. Випромінюючи вигляд нордичний, вони виглядають доволі по-зимовому. Цікаво дивляться у білих стильних інтер’єрах на кшталт скандинавського напрямку.   Також не варто забувати про цибулинні квіти, які розцвітають взимку та неодмінно стануть свіжим та цікавим елементом декорації чи навіть головним персонажем цікавої композиції. До такими красенів неодмінно варто віднести  гіацинти та нарциси. Ці представники перших проблисків свіжості стильно та приємно гармоніюватимуть у інтер’єрі стилю. Декорацію цими квітами варто виконати завчасно, адже варто висадити цибулини у певній формі та послідовності та очікувати проростання. Уявіть тільки яка ж це краса, коли  певна кількість паростків проростає у визначеній послідовності оригінального декору.

Особливої уваги заслуговують декорації ручної роботи. Використовуючи атрибути  новорічних свят, у доволі простий спосіб можна виконати оригінальний декор у вигляді зірки чи кільці. Набір для виконання доволі простий та невибагливий, а от Ваша задумка це основа оригінального сюрпризу.  Традиційно для виконання декору використовують гілочки ялинки, свічки, можливо справжні дзвіночки аби надати декорації шумного звучання. Родзинкою майбутньої декорації повинна стати якась із квіток троянди, гербери чи еустоми.  Це надасть декорації шарму справжності та свіжості. Для то аби квітка простояла довше її стовбур варто помістити у мініатюрну колбу із водою, яку з часом можна замінити. Можна обійтись без живих квітів, оскільки вони маються здатність в’янути чи замерзати на морозі, це питання виключних індивідуальних  смаків. Тематики святу надасть зимова декорація у вигляді шишок, їх не повинно бути багато і варто розбавляти їх гілками ялинки.  Також оригінальності надає ряд дрібних ялинкових кульок, які варто розміщати на видних місцях, але не акцентовано.   Цікаві декоративні банти нададуть композиції свята та шарму, а особливо якщо вони пасують до інтер’єру кімнати.  Важливим та цікавим елементом декору виступають зірки різної форми та забарвлення, додаючи композиції тематики.

Різдвяні декорації напрочуд красиві, а особливо якщо вони займають площу стіни чи навіть цілого банера. Декоративні вінки у формі кільця чудово прикрашають двері, столи та полиці. Їх виконання залежить від майбутнього місця розташування.  Адже вертикальну розташування декорації спонукає до обмеження виступаючих елементів, таких як свічки чи інші габаритні елементи. А от у горизонтальних декораціях об’ємні свічки  нададуть стилю та шарму помпезності та урочистості. Можна продовжувати описи та ідей виконання, але варто спробувати виконати та довіритись власній індивідуальній музі чи просто замовити декорацію від флориста.