Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Доставка улюблених букетів

4 роки тому

Домівка  /  Без категорії  /  Доставка улюблених букетів

Як грудень так і січень багатий на свята, іменини, а відповідно і привітання, які можуть бути гармонійно доповненні букетом квітів. Доставка квітів від Delivery Flower  додасть комфорту та зручності, адже буде виконана вчасно за визначеною адресою. Обираючи букет квітів у нас на сайті, Ви оберете вишукану композицію, яка випромінює гармонію та шарм оригінальності. Влучне поєднання квітів у букеті додасть особливої харизми та збереже у свіжості бутони протягом тривалого проміжку часу. Саме тому важливо купити квіти у професіоналів своєї справи, які гарантовано виконають влучну композицію неймовірної краси. Ні для кого не секрет, що букет квітів повинен відповідати  тематиці свята, саме тому варто купити квіти, обравши влучну категорію, яка відмінно відповідатиме тематиці святкування.   І з цією метою флористи компанії виконали сортування букетів за певними категоріями,  для того аби обирати Ви зручно обрали  букет, який ідеально відповідатиме тематиці свята.

Доставка квітів додасть комфорту

Не варто зволікати із вибором магазину для купівлі квітів. Обирайте зручність та комфорт, адже купувати букети  on-line доволі просто та зручно. Оберіть бажану категорію, яка відмінно відповідатиме тематиці свята та перегляньте широкий асортимет букетів. Обравши той букет, який найбільше відповідатиме тематиці свята Ви з впевненістю зможите подарувати вишуканий та ексклюзивний подарунок, який запамятається надовго. Доставка квітв додасть зручності та комфорту, адже буде виконана за визначеною адресою таким чином Ви можите виконати доволі несподіваний подарунок, замовивши доставку квітів одразу на адресу винуватиці свята.

Доставка квітів може бути виконана за певними правилами та умовами. В залежності від складності виконання букету  доставка квітів може бути реалізована на наступний день, або ж через день, оскільки для виконання квіткової композиції  необхідно затратити чимало часу. Працюючи на ринку понад десять років, флористи компанії  Delivery Flower  виконують букети креативного задуму, які залишаються унікальними  та дарують особливі враження. Для виконання доставки квітів у день замовлення необхідно купити квіти у першій половині дня, адже для влучного викоання букету необбхідно затратити час.   Загалом доставка квітів може бути виконана за наступними правилами:

  1. Доставка квітів здійснюється по м. Львову та Львівській області.
  2. Вартість доставки квітів у Брюховичі, Рясне 1, Рясне 2, Винники, Скнилів, Малехів, Дубляни, Сокільники, Солонку, Зубру, Зимну Воду та інші наближені населенні пункти обговорюється індивідуально.
  3. Вартість доставки квітів до 10-00 та після 20-00 обговорюється індивідуально.
  4. Мінімальна сума замовлення по Львову складає 400 грн. без врахування вартості доставки.
  5. Вартість доставки квітів за визначеною годиною становить 100 грн.
  6. Доставка квітів здійснюється протягом трьох годин з моменту оплати.
  7. Доставка квітів з дня на день виконується при оплаті замовлення до 16-00.

При замовленні доставки квітів варто вказати власні контактні дані та очікувати дзвінка менеджера з продажів, який уточнить умови замовлення та час виконання доставки квітів. Залишіть максимальну інформацію у контактній формі для простоти виконання замовлення.  Рекомендуємо залишати індивідуальні побажання у графі «коментарі»,  які перенесемо на відкритку та розмістимо на видному місці.  Зазначивши галочкою  смс-інформування, кур’єр компанії  повідомить про вручення букету. При замовленні  доставки квітів залишіть контактні дані отримувача, аби узгодити зручний час виконання замовлення.

christmas-flowers2

Оригінальні додатки до чарівних букетів

Подарунок у вигляді чудового букету може бути приємною несподіванкою, якщо доставка квітів виконана у влучний момент.  А якщо разом із чудовим букетом квітів Ви подаруєте приємний солодкий додаток, у вигляд торту, привітання набере приємних обрисів та подарує чимало позитиву.  Обираючи букет, Ви можете додати до замовлення кульки, солодощі чи навіть іграшку. Такий подарунковий комплект збагатить привітання та гарантовано підніме настрій винуватиці торжества.  Бажаємо приємно провести час та рекомендуємо послуги нашої компанії.