Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Доставка квітів по Львову

5 років тому

Домівка  /  Без категорії  /  Доставка квітів по Львову

Доставка квітів по Львову та області від компанії Delivery Flower працює відмінно та без затримок. Варто обрати бажаний букет та замовити доставку квітів за певною адресою. Вам перетелефонує менеджер по роботі із клієнтами та узгодить умови замовлення. Доставка квітів виконується за Вашим замовленням в узгоджений Вами час та дату.   Працюючи на ринку понад  десять років ми виконуємо замовлення із максимальною відповідальність  та із дотриманням усіх термінів виконання.  Замовивши послугу «доставка квітів», Вам перетелефонує менеджер із продажів та узгодить час виконання замовлення та дату виконання доставки.

Доставка квітів від Delivery Flower

Men.deliveryflower.com

При замовлення послуги «доставка квітів»  зазначте адресу доставки та залишіть контактний номер телефону для уточнення інформації чи узгодження часу виконання замовлення. Для інформування отримувача про зручний час отримання приємного подарунку варто зазначити номер телефону отримувача. Доставка квітів відбудеться за вказаною адресою в узгоджений час, про що кур’єр компанії надасть фото-звіт або проінформує смс.  Для отримання смс-інформування про те, що доставка квітів виконана вчасно, оберіть таку послугу при замовленні і ми гарантовано повідомимо Вас про виконання доставки.   Компанія Delivery Flower пропонує регулярні акційні пропозиції для діючих клієнтів, тому варто залишити адресу електронної пошти та отримати цікаві акції та знижки на чарівні букети.

Правила виконання доставки квітів

Доставка квітів виконується за певними правилами виконання замовлення. Кур’єри компанії Delivery Flower здійснюють доставку квітів у визначений час та за вказаною адресою. Які ж правила доставки квітів по Львову та області ?

  1. Компанія Delivery Flower виконує послугу «доставка квітів» по місту Львову та Львівській області.
  2. Доставка квітів по Львову здійснюється безоплатно, якщо діапазон доставки коливається в межах двох чи трьох годин.
  3. Доставка квітів по районам, наближеним до Львова, типу Брюховичі, Рясне 1, Рясне 2, Винники, Скнилів, Малехів , Сокількиники, Солонка, Зубра, Зимна Вода обумовлюється індивідуально.
  4. Доставка квітів здійснюється в часовому діапазоні із десятої години ранку до восьмої години вечора. Якщо Ви замовляєте доставку квітів в діапазон із восьмої години вечора до десятої години ранку, то вартість такої доставки обумовлюється індивідуально.
  5. Мінімальна вартість замовлення букету становить триста гривень, якщо Ви плануєте скористатись послугою «доставка квітів»
  6. Якщо Ви замовляєте послугу «доставка квітів»  на визначену годину, в такому випадку вартість доставки букету становитиме сто гривень.
  7. Якщо доставка квітів здійснюється за межі Львова, в такому випадку вартість послуги та термін виконання замовлення узгоджується індивідуально.

Women.deliveryflower.com.ua

Усю детальну інформацію можна отримати по телефону від Менеджера по роботі із клієнтами, залишивши замовлення послуги доставка квітів як по Львову так і по області. Для замовлення послуги оберіть бажаний букет та додайте його у корзину. На сторінці корзина пропишіть дані для замовлення послуги «доставка квітів», залишіть контактний номер телефону та очікуйте дзвінка Менеджера по роботі із клієнтами.

Для вибору чудового букету перейдіть на сторінку магазин та оберіть категорію букетів, які найбільше підходять тематиці свята.  Якщо Ви плануєте подарувати букет для романтичного вечора, варто завітати у категорію «Букети позитивних емоцій». Тут Ви знайдете чимало цікавих романтичних букетів, які ваблять стилем виконання та надихають на приємні ноти позитиву та радості.  Придбавши чарівний букет у категорії «Мегавеликі букети» Ви здивуєте кохану помпезністю чарівної композиції, адже тут розміщені букети вражаючих розмірів. Обравши такий букет Ви гарантовано створите свято, яке залишиться у приємних спогадах назавжди! Купуйте чарівні букети та робіть приємні несподіванки, адже працює доставка квітів www.deliveryflower.com.ua