Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Догляд за тюльпанами

6 років тому

Цікаві поради

Домівка  /  Без категорії  /  Догляд за тюльпанами

Чарівні тюльпани стильно відкривають сезон, наповнюючи прилавки ринків та вітрини магазинів із неймовірною концентрацією багряних відтінків. Милує погляд широкий асортимент різнобарвних кольорів, які випромінюють чарівні пелюстки. Купити квіти варто на сторінці магазин та замовити послугу «доставка квітів».  Будучи неймовірно привабливими, тюльпани наповнюють атмосферу свіжістю та аурою позитиву. Для тривалого збереження тюльпанів варто знати деякі секрети.

Як усім відомо, умови збереження квітів повинні відповідати їх природньому середовищу. Враховуючи що досягнути цього практично нереально, а особливо у домашніх умовах, варто використати ряд практичних навиків, які гарантовано продовжать життєдіяльність тюльпан.

В першу чергу зверніть увагу на температуру у кімнаті,  де зберігаються квіти. Якщо тюльпани зберігаються уводі, варто надати їй температури не вище чотирьох градусів вище нуля за Цельсієм.  При таких умовах квіти зберігаються довше та перебувають у свіжості до семи днів.  Якщо немає можливості зберігати квіти у воді, варто виконати умовну повітряну обгортку, у якій тюльпани пролежать довше. Для цього необхідно обгорнути квіти обгорткою вологого паперу чи навіть газетою. Ці доволі прості практичні методи допоможуть протримати тюльпани у свіжості довше. Але для тривалого збереження квітів варто використовувати поради фахівців.

Нещодавно зрізані квіти варто загорнути у папір. Помістіть квіти у воду та розмістіть на нижній полиці холодильника. Квіти наче  губка, поглинають аромати приміщення доволі швидко. Тому якщо у холодильнику розміщенні свіжі фрукти, варто обмежити доступ до них.  Плоди виділяють етилен, який призводить до старіння  квітів. У таких умовах квіти зберігаються довше. Після виймання квітів із холодильника, не поміщайте їх одразу у воду. Дайте час для того аби вони зігрілися. Далі виконайте нові надрізи, а вже потім розмістіть у вазу із водою.

Квіти варто зберігати у світлих приміщеннях. Адже як не дивно бутони тюльпан тягнуться до променів сонця та продовжують цвісти. Але важливо позбавити букети від прямих сонячних променів, які можуть знищити чарівний бутон доволі швидко.  У приміщенні у жодному випадку не повинно бути протягів, це теж впливає негативно на тривале збереження квітів. Та все ж варто пам’ятати, що усі методи збереження квітів є ефективними але не ідеальними, адже щойно зрізаний тюльпан простоїть довше.

Перш ніж помістити квіти у  вазу, їх варто обробити. Обріжте зайве листя із стовбура, яке може попсувати воду. Обгорніть кожний стовбур квітки папером та поставте квіти на дві години у затишне місце.  Після цього варто розмістити тюльпани у прохолодну воду, в жодному випадку не у теплу, оскільки тюльпани полюбляють прохолодні свіжі умови зберігання.  Варто змінювати воду у вазі щодня.  Пам’ятайте про поновлення зрізів,  адже стебло постійно подовжується. Для тривалого збереження води чистою можна додавати вугілля або ж капельку марганцівки. Тюльпани полюбляють глюкозу, тому радять у воду додавати цукор  для продовження зберігання зрізаних квітів.  Для обмеження  появи гнильних бульбашок варто додавати у воду таблетку аспірину чи оцет, який необхідно додавати у обмежених кількостях, а саме одна столова ложка на один літр води.

Варто пам’ятати, що тюльпани є живими створіннями, а отже живляться позитивної енергетикою, тому бажаємо відмінного настрою для перебування атмосфери у гармонії. Адже квіти дарують красу та відмінного піднімають настрій, тому варто відповідати їм позитивом, що стане додатковою рекомендацією у тривалому збереженні свіжих бутонів.