Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


«День матері». Новинки у магазині квітів «Delivery flower»

6 років тому

«День матері». Новинки у магазині квітів «Delivery flower»

Домівка  /  Без категорії  /  «День матері». Новинки у магазині квітів «Delivery flower»

Львів завжди славився оригінальними традиціями та святкуваннями. Так і цього року до «До дня матері» волонтери трьох парафій організували акцію «Квіти з молитвою»  та привітали матерів з дітьми вишуканими трояндами, даруючи радість та позитив. Дійство відбувалось після закінчення Служби Божої у парафіях церкви Матері Божої Неустанної Помочі, церкви Всіх святих українського народу та церкви Святого Василія Великого.  Загалом у визначених храмах волонтери вручили біля шестисот троянд.

День матері – міжнародне свято. В Україні його відзначають з 2000 року, а започаткована ця велична подія в США у 1914 році, після першої світової війни свято набуло поширення у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині та Чехословаччині. У Великі Британії свято  відзначали цілий тиждень, відповідно і назва «Материнська неділя». Його відзначали у четвертий тиждень великого посту і вшановували матерів усієї Британії.

 До Дня матері та кульмінаційного місяця весни флористи нашої компанії підготували  ряд цікавих букетів, добірно та майстерно поєднавши найрізноманітніші новинки у чудові композиції.

Радо презентуємо Вашій увазі романтичні композиції троянди, оригінальні та креативні букети гербери, зажди свіжі та веселі букети, у яких красуються  тюльпани, букети гармонійного поєднання вищезазначених квітів та квіти альстромерії, хризантеми та інших.  Чарівні корзини квітів милуватимуть око палких шанувальників  компактних та нестандартних композицій. Будучи зручними та вражаючими одночасно, корзини містять масу різнопланових квітів, які влучно поєднані в один гармонійний букет.

У категорії «Букети ділового стилю» варто відзначити такі неперевершені новинки як “Океан ніжності”, який налічує від дев’ятнадцяти до ста однієї добірної троянди, створюючи справжню мегаатмосферу позитиву та любові. Це букет квітів неперевершений у своїй красі, надає шарм оригінальності та вражаючої величі. Чудова композиція для формування плідних ділових відносин.

Ще однією добіркою даної категорії став букет «Водограй», ніжний стильний та надзвичайно креативний, він влучно поєднує нестандартний набір чудових квітів.  Оригінальне плетіння, оповите ззовні букету надає йому шарму ділової довершеності та родзинки креативу. Надзвичайно цікава композиція особливо для тих шанувальників, які наситились букетами класичного виконання.

«Букети урочистих подій» милують око рядом чудових композицій, серед яких новинкою День матерістав букет “Дівочі мрії”. Це букет влучного поєднання троянд та аспідіастр, які гармонійно довершують шарм вишуканої класики та найпрекрасніших позитивних емоцій, дарує свято в душі та влучно довершує Ваші найщиріші привітання.

Категорія «Букети позитивних емоцій» насичена масою композицій, які дарують свіжіть та приємні моменти, карбуючи у пам’яті найоригінальніші хвилини життя. Новинкою став букет “Романтика відносин”, який вражає величчю та формою виконання. Важко встояти перед таким подарунком навіть найбільш закритим серцям, адже саме у серцях криється романтика усіх позитивних звершень.

Якщо Ви крокуєте по життю із позитивом, а Вашим кредо є «оригінальність», Вам однозначно сподобаються новинки категорії «Букети попереднього замовлення».  Новинкою у травні є букет “Білий пудель”, будучи оригінальним світлим подарунком, композиція дарує шарм креативу.

Категорію «Сезонні букети» освіжила композиція “Місячна соната”. Корзина свіжих тюльпанів приємно та по весняному радує серця, надаючи думкам позитиву та неабияких стимулів до творчих здобутків.

Купити квіти напрочуд легко та цікаво, оскільки на сторінці магазин, вибравши потрібну категорію, Ви з легкістю підберете бажаний подарунок або просто замовити букет від флориста зазначивши орієнтовані побажання. Послуга «Доставка квітів» спростить купівлю гарного букету та зекономить Вам час, лише вкажіть адресу доставки та отримувача. Пропонуємо придбати букет !