Залиште Ваш номер і ми Вам перетелефонуємо:
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОКЗАМОВИТИ ДЗВІНОК


Влітку варто купити квіти у коробках

5 років тому

Домівка  /  Без категорії  /  Влітку варто купити квіти у коробках

Флористика – це найкрасивіше та різноманітне мистецтво. Адже створення квіткових арок, тематичних букетів, компліментів без приводу, подарункових композицій та декоративних прикрас осель прикрашають наше життя. Для того щоб купити квіти перейдіть на сторінку  “магазин”, а також  замовляйте їх з доставкою  у будь-який час доби. Ми щоразу спостерігаємо за розвитком флористики, за її змінами в темпі модних тенденцій.Купити-квіти-у-коробках-

Та в цій статті ми поговоримо про стильні та актуальні сьогодні квіткові композиції – квіти у коробках. Це не тільки дуже красиво, але й зручно. Тому що часто букети дарують не вдома чи кафе, де можна поставити квіти у вазу із водою. Ідея створення квіткової композиції в коробці прийшла не просто так. Звичайно ж мода змінюється. І сьогодні жіночий образ легкої квіткової гамми є дуже актуальним. Саме таким легким він був також і на початку ХХ століття. Тому ідея створення букетів у коробках – це ідея відродження інтересу до жіночого головного убору, який ще сто років назад був невід’ємною частиною жіночого образу. Кожна жінка мала тоді декілька капелюхів, які  зберігались в спеціальних круглих коробках. Саме ці коробки чи бокси, як їх часто називають, і стали основою створення даного квіткового шедевру.

Купити квіти у коробках для близьких людей – це точно зробити їм приємний сюрприз. Фантазія флористів зіграла важливу роль у створенні  квітів у коробках. Даруючи такий легкий, стильний та креативних подарунок, ви віддаєте частинку своєї душі. Адже квітковий, запашний та красивий букет у коробці передає дуже позитивні емоції.

Головним квітковим трендом  є квіти у коробках. Вони бувають різного розміру, форми та кольору. Їх дарують відкритими чи закритими. А головне вони є особливим та стильним подарунком.  мають ряд переваг перед простим букетом, завернутим папером:

  • Квіти в коробках можна легко перевозити в автомобілі. Вони можуть самостійно знаходитись на сидінні, не перехилятися та не забруднювати салон.
  • Вони не потребують частого поливання, бо знаходяться у спеціальній ємкості, яка довго тримає вологу надаючи квітам свіжого подиху для життя.
  • Букет виглядає дуже оригінально та вишукано, тому його обов’язково поставлять на самому видному місці вдома. При цьому даний букет в коробці стане доповненням інтер’єру оселі чи офісу.
  • Щоб такий букет став для близької вам людини справжнім сюрпризом, подаруйте його закритим. Закриту коробку при негоді можна заховати в сумочку.

Найчастіше для створення квіткової композиції в коробці обирають капелюшну коробку. Купити квіти в такій коробці можна у більшості квіткових магазинів. Вона круглої форми, тому  надає букету краси та витонченості. Проте все частіше флористи відходять від стереотипів та створюють щось оригінальніше. Мова йде про квадратні коробки. Вигляд  них дуже стильний. У квадратну коробку зазвичай поміщається більше квітів ніж в круглу, тому і вартість такого букету буде відрізнятись. Букет великих троянд чи маленьких піоній в коробках різного розміру в будь якому випадку сподобаються вашому адресату. Адже більш чуттєвого та душевного подарунку сьогодні годі й знайти.

Для того, щоб букет у коробці не виглядав банальним, можна доповнити його сезонними фруктами, ягодами, мохом, декоративною корою, макарунами  та іншими солодкими елементами. Найчастіше поєднання квітів та солодощів оформлюють завдяки коробці із двома відділами. Це дає можливість покращити кінцевий результат вашої квіткової композиції. А декоративну кору чи мох потрібно розмістити поміж обраних квітів. Купити квіти у коробках на будь який смак можна у нашому інтернет-магазині.  Бездоганний  та швидкий сервіс зробить вашу покупку приємною.